ostovaar.ir

کد خبر : ۱۲۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲ - 26 March 2020
تا به حال انواع فال های عجیب و غریب دیده و شنیده اید اما در اینجا می خواهیم شما را با نوع دیگری از اینگونه فال ها آشنا کنیم. فال گروه خونی!!!
گروه خونی B
شخصیت ماجراجو دارند ، موجوداتی اجتماعی وعلاقه مند به مهمان داری هستند .خوش بین ، فعال ، بشاش ، حساس ، مهربان ،فراموش کار، آشفته ، خودپسند وخودبین، در راه رسیدن به هدف پرانرژی و جدی ، معمولا جزو بهترین افراد تیم می شوند . اغلب کارها رابا روش های خودشان انجام می دهند وخود کفا هستند. علاقه به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.

 گروه خونی AB
قدرت خلاقه زیادی دارند ، توانا در پیدا کردن مشکلات و دور زدن آنها ، علاقه مند به محیط شهری ، به آسانی خسته می شوند . غمخوار ودلسوز، دیپلماتیک ، اهل گشت وگذار، خلاق ، غیر قابل پیش بینی ، هنرمند ، انعطاف پذیر، ترشرو و درون گرا . مخلوطی از تضادها ، خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باک و گستاخ با بعضی دیگر. برونگرا ودرونگرا ، گاهی غیر قابل پیش بینی است وگاهی ظاهرا بسیار آرام وخونسردبه نظر می رسند.قدرت خلاقه زیادی دارند ، توانا در پیدا کردن مشکلات ودور زدن آنها ، علاقه مند به محیط شهری ، به آسانی خسته می شوند.اسرار آمیز بنظر می رسند . در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند .علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای این کار نمی کنند.

گروه خونی A
برای حضوردر کارهای تیمی آماده هستند ، دو دل و غیر قاطع اند . دقیق ، دلسوز، فداکار ، آرام، وفادار، احساساتی ، درونگرا . حتی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند. نسبت به نظرات عمومی حساس اند . اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی و کمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند کمی بدبین هستند.برای روابط ارزش قائل بوده ونسبت به دیگران وفادارند . نسبت به تغییرات تردید دارند . دوست داران طبیعت و گریزان از جمعیت وشلوغی هستند . به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند .

گروه خونی O
شخصیت های اجتماعی وپر زرق و برق هستند میتوانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند . با اراده ، خودمحور ، مغرور، اجتماعی ، با انرژی ، برونگرا ، رک وصریح ، بخشنده ، واقع گرا ، مثبت ، مستقل ، نا فرمان ، بی اعتبار. به آسانی دوست می شوند و با جریانات همراه شده وبه فرصت ها چنگ می زنند . برای شروع یک پروژه یا شکار یک ایده ونظر صریح هستند . درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می کنند . دربعضی موارد چندان دقیق نیستند و احساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند . ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کنند اما معمولا این مخالفت پایدار نیست. احساسات خود را خیلی نشان می دهند اما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است . نوعی ظرافت ذاتی وفطری دارند  رک وصریح احساسات درونی شان را فاش می کنند .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها
پر بحث ترین ها