ostovaar.ir

کد خبر : ۱۲۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳ - 26 March 2020
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز جمعه دوازدهم اردیبهشت ماه 1399 فال روزانه سایت خبری استوار را بخوانید.
فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین فروردین ماه
1. اگر قصد تغییر در رژیم غذایی و ورزش روزانه خود دارید، سریعا این کار را انجام دهید و به تعویق نیدازید، که باعث تغییرات شدید در روحیه و منظم بودن شما خواهد داشت و باعث می شود که به آینده امید بیشتری داشته باشید.

2. اگر بخواهید می توانید در همه امور موفق باشید و احساس راحتی بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با دیگران را داشته باشید.

3. امروز زمان مناسبی برای جاه طلبی های حرفه ای و اجتماعی شماست، اگر مایل باشید میتوانید برای ارتقای شغلی و افزایش درآمد نیز از رییس خود درخواست کنید، که حتماً مورد قبول خواهد بود.

4. بیشتر با خانواده به خصوص با فرزندانتان وقت بگذرانید.  برای نگرانی هایی که دارید می توانید روی دوستان قدیمی خود حساب کنید.

5. از غذاها که برای سیستم گوارش شما  مضر هستند، اجتناب کنید و بیشتر به فکر سلامتی تان باشید.


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه
1. درست زمانی که فکر می کنید می توانید به منظم بودن برنامه های روزانه تان اطمینان کنید، یک نفر پیدا می شود و همه کاسه کوزه هایتان را به هم می ریزد! و هرقدر که قبلا استقامت و پایداری در کارتان داشتید متزلزل می شود، به جای اینکه خیلی سریع واکنش نشان داده و مبارزه کنید، قبل از اینکه دست به هر اقدام مهمی بزند مدتی صبر کنید و ناامید نشوید و قویا به کارتان ادامه دهید.

2. اگر شما بیش از اندازه تحت فشار قرار بگیرید، ناراحت و آشفته می شوید. اینکه دیگران ازتان چه انتظاراتی دارند اهمیتی ندارد، چرا که شما می توانید بیشتر از انتظارات آنها کار کنید، اما مهم خود شما هستید.


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین خرداد ماه
1. باوجود اینکه شما منتظرید که اتفاقی بیفتد، ولی امروز خیلی کند می گذرد.  شما نمی خواهید خودتان را با رویا پردازی های زیبا و مربوط به آینده سرگرم کنید، بلکه می خواهید کاری بزرگ انجام بدهید. ولی اگر تا ظهر دست به کار نشوید، ممکن است کم کم انگیزه های خود را از دست داده و قبل از تلاش کردن برنامه های خود را به یک یا دو روز بعد موکول کنید.

2. اینکه شما به چه سختی در حال جستجو و کنکاش هستید اصلا اهمیتی ندارد، احتمال دارد که نتوانید به  اتفاقاتی که افتاده پی ببرید.  شاید انگیزه های افراد دیگر برایتان روشن شود، ولی آنها بیشتر از آنچه که شما فکر می کنید مرموز و ناشناخته هستند، پس بیشتر به اطرافتان توجه کنید. 


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین تیر ماه
1. این روز ها در زندگی تان تنوع داشتن باعث بهبود خلق و خویتان خواهد شد. سعی کنید یک مرز میان افراط و تفریط ایجاد کنید و از توجه بیش از حد یا عدم توجه بپرهیزید و یک حد تعادلی را برقرار کنید.

2. تا جای ممکن از بحث دوری کنید و اجازه ندهید که مشکلات کوچک به زندگی شما آسیب برساند. از تنبیح بیش از حد فرزندانتان خودداری کنید، حتی اگر بدترین شیطنت ها را داشته باشد.

3. شما شخصی باهوش، منحصر به فرد، مثبت اندیش، کاریزماتیک و دارای شم تجاری قوی هستید. همچنین بسیار خونگرم و اجتماعی می باشید و میتوانید با سرعت با دیگران روابط دوستانه برقرار کنید.

4. مواظب باشید در کارهایتان تا این حد عجول نباشید و صبر و حوصله به خرج دهید. به زودی از سرمایه گذاری های که در گذشته انجام داده اید سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد که به ثبات اقتصادی و مالی شما کمک زیادی میکند.


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین مرداد ماه
1. امروز انرژی کیهانی برای شما به گونه ای است که باعث می شود از فرصت های کسب و کاری که برایتان پیش می آید، نهایت استفاده را بکنید. پروژه های شما و ماجراجویی های تان  می توانند بسیار رضایت بخش به ثمر برسند.

2. ممکن است در موجی قرار بگیرید که باعث افزایش اعتماد به نفس شما شود. یک روز پرمشغله و پر از کارهای معمول و انجام دستورات خانواده است، شما باید اعتماد به نفس تان را افزایش دهید و به مسائل خوش بینانه تر نگاه کنید، تا از پس تمام مشکلات به خوبی برآیید.

3. برای گرفتن بهترین نتایج به همان اندازه آرام باشید و به سادگی کارهای تان را به سمت جلو پیش ببرید.  استرس، تحریک و خستگی چیزهایی است که سلامت شما را به خطر می اندازد.  گفت و گو در مورد مشکلاتتان را ترجیح دهید که برای رفع آنها بسیار مهم می باشد.


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین شهریور ماه
1. امروز یک روز خوب و پر از انرژی برای شروع پروژه و یا قبول یک شغل جدید است.در عشق، دقت کنید که شما و معشوقتان در یک راستا قرار دارند. روحیه شما در حال بهبود است. پروژه هایتان با استقبال خوبی مواجه خواهند شد. 

2. از هر چیزی که مربوط به توافق های شفاهی یا کتبی باشد آگاه باشید، به دلیل خطرات مهم سو تفسیر تمام مسائل را بررسی کنید.

3. امروز روز خوبی برای تصمیم گیری درباره سلامتی و تناسب اندام است. تغییرات کوچکی در رژیم غذایی یا عادات ورزشیتان می تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند. بهتر است از پذیرش مسئولیت هایی که انجام نمی دهید، اجتناب کنید.


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین مهر ماه
1. امروز ممکن است که نیروهای منفی از شما دور شوند. اما این می تواند در طول زمان برایتان بسیار پربار باشد. دقت کنید و از کسانی که دوستشان دارید، حمایت کنید. شما می توانید وکیل قدرتمندی برای منفعت کودکان, افراد مسن و یا حیوانات باشید و باعث بهبود روحیه تان می شود.

2. زمان زیادی را به خودتان بدهید، تا سازمان دهی کنید و منتظر نتیجه سریع نباشید.  جو امروز به شما این امکان را می دهد که از روابط خود با دیگران لذت ببرید. امروز فرصت هایی برای تغییر موقعیتتان در محل کار به وجود می آید؛ خجالتی نباشید، فقط آنچه را که  می خواهید بپرسید تا آن را به دست آورید. 

3. یک نقطه عطف در زندگیتان نیازمند کمی تفکری دقیق در مورد خودتان است. نیاز به اطلاعات جدید و عقاید جدید وجود دارد، پس پذیرای ایده ها و احساسات دیگران باشید.  از انگیزه های فعلی خود آگاه باشید که شما را به مقابله با پروژه های غیرعملی متمایل می کنند. 


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین آبان ماه
1. امروز ممکن است حسی رقابتی تر از همیشه را داشته باشید. مواظب باشید که خودتان را گم نکنید، امروز برای یک پروژه یا ماجراجویی گروهی ایده آل است.  امروز، روز خوبی برای سرگرمی است. وفاداری و دیپلماسی شما را بسیار جذاب می کند، امروز روح سرکشی در گوش شما نجوا می کند.

2. ممکن است نیاز شدیدی به برقراری ارتباط با کسی داشته باشید که به خصوص با علایق شما موافق است. ممکن است رابطه ای از گذشته دوباره باز شود. شما با موفقیت زیادی در این سفر خواهید بود:کارهای کوچک عشقی متعدد و جذابی خواهید داشت.

3. بدانید که وجود مشکلات به خودی خود یک مشکل نیست، چون زندگی از مشکلات حل پیوسته تشکیل شده است.  شما می توانید همه چیز را در امور خود احساس کنید، مقالات خود را به ترتیب قرار دهید.


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین آذر ماه
1. سعی کنید تا نظرات بیرونی و اطرافیان ، کمتر روی شما تاثیر گذار باشد و بیشتر به دنبال مشاوره افراد متخصص و خردمند بگردید.  اعتماد به نفس خودتان را از دست ندهید و همچنان با قدرت کامل به سمت موفقیت پیش بروید.

2. روابط جدید و گسترده تر کردن روابط دوستانتان، فرصت های بهتری را برای شما به ارمغان می آورد.  مدتی از زمان خود را برای شناخت یکدیگر بگذارید و از آن بهره ببرید.

3. مروز می توانید خیلی از وضعیت ها را به نفع خود تغییر دهید و یک زمان مناسب و مثبت برای تغییرات مهم در وضعیت های زندگی تان می باشد.  اما قبل از آن، همه چیز را تجزیه تحلیل کنید که کدام بهتر است و بی گدار به آب نزنید که اینجوری خوشحالی و شادی شما خیلی زود قطع نخواهد شد و ادامه دار خواهد بود.

4. خواسته های متعدد اطرافیان از شما، ممکن است باعث تحریک پذیری و عصبی شدن تان شود.


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین دی ماه
1. گاهی اوقات بهتر است که بیشتر شنوده باشید تا بتوانید از ایده ها و نظریات اطرافیانتان بیشتر بهره ببرید، و یا شاید در آینده ای نه چندان دور باعث تحولات و پیشرفت در زندگیتان شود. شما از فرزندانتان کمی بیشتر از سنشان توقع دارید، توقعتان را پایین بیاورید و زمان بیشتری را برای آنها بگذارید.

2. یک شخصی که به شدت به شما نزدیک است، ممکن است یکی از رازهای  شما را به صورت غیرمنتظره ای فاش کند و باعث دلسرد شدن و ناراحتی شما شود. شما شخصی ماجراجو، حساس، جسور، احساساتی، سخت کوش، کاریزماتیک و وقت شناس هستید.  سرشار از شور و انرژی هستید و اهداف جاه طلبانه ای دارید.

3. با این همه باید دست از عجول بودن و لجبازی بردارید.  از لحاظ سلامتی  برای شما به خوبی پارسال نخواهد بود و خیلی وقت ها با بیماری های جزئی از قبیل سرماخوردگی، سردرد و دندان درد درگیر خواهید بود. 


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین بهمن ماه
1. شما مهارتهای دارید که می توانید به راحتی هر کاری را مدیریت کنید.  امروز یک زمان مناسب برای برنامه ریزی یک مهمانی بزرگ با دوستان و عزیزان اطرافتان می باشد.

2. احساس قدردانی کردن و شادی برای آنچه که دارید، می تواند به طور معجزه آسایی برکت زندگی شما را چندین برابر کند و تحت هیچ شرایطی توکل خود را به خداوند از دست ندهید.

3. انرژی کیهانی امروز به گونه ای است که اتفاقات مثبت و عالی به سمت شما سرازیر می شوند و باعث می شود که یک زندگی اجتماعی فعال و شاد را داشته باشید.

4. به هرگونه دعوت بیرون رفتن از طرف دوستان و عزیزانتان بله بگویید و از کنار آنها بودن، لذت ببرید. هرگونه نگرانی که اخیرا به خود وارد کرده اید، را از خود دور کنید. 


فال روزانه در روز 12 اردیبهشت 1399 برای متولدین اسفند ماه
1. امروز شما خیلی تمایل دارید که پولتان را  بیرون بریزید؛ مراقب باشید که به خودتان اجازه ندهید که به خریدهای بی هوده و هزینه های  کشیده شوید. در کار شما، چیزی می تواند به پایان برسد؛ با وجود ظاهر، این تغییر برای شما بسیار مساعد خواهد بود.

2. به نظرات دیگران تعظیم نکنید مگر این که دلیل خوبی برای آن داشته باشید. ارزش های خود را دنبال کنید. این احتمال وجود دارد که شما افراد را به طور رسمی به چالش بکشید.

3. افرادی که به آن ها اهمیت می دهید ممکن است به زمان و توجه بیشتری نیاز داشته باشند. گاهی اوقات یک ناامیدی می تواند به عنوان یک تغییر مهم تلقی شود. بهتر است که خونسردی خود را حفظ کنید و قضاوت نکنید.

4. تنها کاری که می توانید انجام دهید، این است که خانواده تان را سازمان دهی کنید.  این یک شب عالی برای بیرون رفتن با دوستان یا عزیزانتان و لذت بردن است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها
پر بحث ترین ها