ostovaar.ir

کد خبر : ۱۲۰۷۵
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳ - 26 March 2020
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز سه شنبه شانزدهم اردیبهشت ماه 1399 فال روزانه سایت خبری استوار را بخوانید.
فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین فروردین ماه
1. امروز انرژی شدیدی وجود دارد که ممکن است منجر به اشتباهاتی شود،که قابل جبران نخواهد بود.  اگر در حالی که عصبانی هستید، به کسی تهمت و اتهام بزنید، پشیمان خواهید شد و باعث کدورت می شوید. 

2. اینکه بخواهید همه چیز را در زندگی به دیگران بفهمانید، کار بیهوده ای است و شما به آن  نیاز ندارید، بهتر است که مهربان باشید و غرور و تحمل سخنانتان روی دیگران را کنار بگذارید.

3. خودتان را به طور کامل به کار  بسپارید، زیرا به زودی باعث ارتقای شغلی و افزایش حقوقتان خواهد شد. اگر بدانید که هستید و بهر چه به این دنیا آمده اید، به آرامش بیشتری خواهد رسید و میتوانید یک به یک، قله های موفقیت را طی کنید.

4. خطای اطرافیانتان را به دل نگیرید و آنها را ببخشید، چرا که چیزی در دلشان نیست و فقط به زبان می آورند. امروز برای انجام معاملات بزرگ و سرمایه گذادی ها مناسب نیست، تا حد ممکن انرا عقب بیندازید.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه
1. این روزها، یک رابطه ای ممکن است در آخرین لحظات باعث تغییرات برنامه های شما شود، بهتر است که خودتان را کنترل کنید و به جای عملکرد بدون فکر، با برنامه ریزی مجدد به آنها رسیدگی کنید. امروز منافع خود را بیشتر در نظر بگیرید، اگر چه در حال حاضر مسئولیت های زیادی را قبول می کنید، اما به هر حال وقت برای رسیدن به خود و سلامتیتان صرف کنید.

2. اگر از احساسات طرف مقابلتان بی خبر هستید، سعی کنید مستقیما با او حرف بزنید و تکلیف زندگیتان را معلوم کنید.   امروز سعی کنید برای سرمایه خود برنامه ریزی کنید و از بحران های مالی احتمالی جلوگیری نمایید. اگر متاهل هستید، ممکن است دچار تنش شوید، بهتر است که با صحبت کردن از بروز مسائل جدی تر جلوگیری کنید. اگر یاد بگیرید که زندگی را ساده بگیرید، برنده خواهید شد.

3. فرزندانتان به شما رضایت زیادی خواهند داد، اگر نیاز به کمک و حمایت دارید، امروز زمان مناسبی برای انجام اقدامات لازم و برقراری ارتباط است.  اگر اجازه دهید دیگران صحبت کنند، و شنونده خوبی باشید، موفق به ایجاد  از همدردی خواهید شد و از این بابت قدردانتان خواهند بود.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین خرداد ماه
1. امروز، یک روز خوب برای کارهای آهسته و تنبل کردن است و هیچ کاری انجام نمی دهید، این انرژی تا ظهر به دست می آید.  با لذت بردن از زیبایی طبیعت می توانید روحیه خود را بهبود ببخشید و پر انرژی مابقی روزتان را سپری کنید.

2. امروز زمان مناسبی برای رسیدن به امور عاشقانه است، اگر مجرد هستید، حتما نیمه گمشدتان را پیدا می کنید، و اگر متاهل هستید میتوانید به زندگی زناشوییتان رنگ و بوی تازه و بی نظیری ببخشید.

3. زمانی است که باید با وجدان راحت به عملکرد ها و رفتارتان فکر کنید و بابت بدی هایی که گاها ناخواسته مرتکب شده اید، پوزش بطلبید و سعی بر جبران داشته باشید. به زودی در زمینه حرفه ای پیشرفت بسزایی خواهید داشت و پول خوبی را بدست می آورید.

4. سرعت خود را در پذیرش پروژه های جدید و انجام سرمایه گذاری های بلند مدت کم کنید، در غیر اینصورت، ممکن است ضرر مالی و یا سلامتی داشته باشید که باعث پشیمانیتان شود.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین تیر ماه
1. امروز یک زمان پر از شانس برای شما خواهد بود.  ممکن است که بعضی از اطرافیان تان تقاضاهایی  از شما داشته باشند، تا حد ممکن و تا حدی که از پس آن بر می آیید، دریغ نکنید.

2. حس شوخ طبعی خود را حفظ کنید که باعث می شود گذر عمر به خوبی سپری شود و از آن لذت ببرید.  برای روحیه خود، به طبیعت بروید و پیاده روی های طولانی مدت را تجربه کنید، که هم باعث بهبود روحیه و هم سلامت شما خواهد بود.

3. هر گونه دعوتی را چه در جمع دوستان و چه اقوام، بپذیرید که بسیار به شما خوش خواهد گذشت. شما به زودی به موفقیت های زیادی دست پیدا می کنید و می توانید ماه آینده بسیاری از بدهی های خود را پرداخت کنید و با خیال راحت برای آینده تان برنامه ریزی داشته باشید.

4. می توانید با یک سرمایه گذاری کوتاه مدت پول خوبی را به دست آورید، اما از سرمایه گذاری های بلندمدت و طولانی اجتناب کنید . شما شخص خوشبینی هستید و با رویدادهای کوچک بسیار خوشحال و راضی می شوید. امروز ممکن است دچار سردرد یا درمان درد شوید، که زود گذر خواهد بود اما بهتر است که برای جلوگیری از شدت آن به پزشک متخصص مراجعه کنید.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین مرداد ماه
1. هر زمان از روز، خدا را به دلیل زیبایی ذاتی و طبیعی خود شکر کنید. این روزها یک رابطه دوستانه شما به توجه بیشتری نیاز دارد، در برابر او سخاوتمند باشید و  چیزی را از او دریغ نکنید.

2. اگر در مسائل احساسی وضعیت یک طرفه را دارید، بهترین کار ممکن واقع بین بودن است و اینکه عقلانی تصمیم بگیرد و احساس را کنار بگذارید، زیرا در غیر این صورت ادامه این رابطه شما آسیب خواهد دید.

3. چشم خود را به طور گسترده  ای باز کنید تا فرصت ها و شانس های عالی را که به سمت شما می آیند از دست ندهید. به زودی  پول بسیار زیادی را به دست می آورید و اگر برای آن برنامه ریزی نداشته باشید، همه به باد خواهد رفت و بی پولی مجددا به سراغتان می آید، پس با ذکاوت و برنامه ریزی آن را مدیریت کنید.

4. خطرات سردرد یا اختلالات معده، با نوشیدن آب به سادگی حل خواهد شد.  امروز به پدر و مادرتان سری بزنید و دعای خیر آنها را بدرقه راهتان کنید. برای فرزندان خود وقت بیشتری بگذارید و در برابر شیطنت هایشان واکنش شدید نداشته باشید.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین شهریور ماه
1. ممکن است امروز احساس تنهایی یا آسیب پذیر بودن بکنید.  این می تواند منجر به تصمیماتی شود که بعداً از آن پشیمان خواهید شد.  با افرادی که به شما اهمیت می دهند، بیشتر صحبت کنید.

2. خودتان را منزوی نکنید و بیشتر در جمع باشید. ا اینکه ممکن است احساس نیاز به توجه و علاقه کنید, یک شریک خوب درک می کند که شما به دنبال چیزی عمیق و واقعی تر هستید.  هر ریسکی که امروز انجام می دهید, با عقل سلیم پشتیبانی می شود و می تواند به نفع شما پیش برود.

3. ارتباط نزدیکی را با دوستانتان داشته باشید. اتفاق ها و موقعیت های بی نظیری به شما لبخند خواهد زد، این شانس ساده و عادی نخواهد بود, اما کسی که گستاخ باشد, شما را ساکت خواهد کرد.  نشاط و سرزندگی را از خود نشان خواهید داد. 

4. در خانه, شما هستید که اقدامات ابتکاری را انجام می دهید و افراد نزدیک شما به آسانی از آن پیروی خواهند کرد، زیرا آن ها شیفته نگرش مصمم و مشتاق شما خواهند شد. و همیشه این رفتارتان را ستایش می کنند.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین مهر ماه
1. امروز، یک روز قدرتمند برای پیش بردن هر رابطه ای مهم، به یک سطح عمیق تر است.  امروز از اظهار عشق حمایت می کند و نباید از بروز آن خود داری کنید.  بخشندگی و سخاوت روح را باز می کند تا درک بهتر و ارتباط را موثر تر کند.

2. امشب وقت بگذارید تا از همه چیز در زندگی خود تقدیر و تشکر کنید که دلایل خوبی برای قدردانی دارند.  این روز تحت بهترین توجهات خاصی قرار می گیرد و از آن سود می برد تا آنچه را که همیشه دوست دارید انجام دهید.  اگر سخت تلاش کنید، در نهایت راه حل های معتبری برای متعادل کردن بودجه خود پیدا خواهید کرد.

3. همه چیز را رنگ و لعاب خواهید داد و در این حالت خواهید دید که عاشق اولین چیزی است که ملاقاتش می کنید. دوستی در مرکز توجه قرار خواهد گرفت:تبادلات شما با مهربانی و همدردی پررنگ خواهد شد؛ اما ممکن است که حسادت در پشت علائم دوستانه ویژه ای به منظور شناسایی آن ها دقیق باشد.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین آبان ماه
1. شما بسیاری از مواقع به این فکر می کنید که چرا همه می خواهند شما را به زمین بزنند؟ اما این کاملا اشتباه است و شما دشمنی ندارید، فقط بهتر است که رویه خود را تغییر دهید.

2. این روزها ممکن است بیشتر حس مالکیت داشته باشید، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که آن را نشان ندهید، این نگرش می تواند یک فرد خاص را تحریک کند و آزارش دهد. 

3. شما در تثبیت موقعیت مالی خود موفق خواهید شد اگر مطابق با خواسته های خود عمل کنید.  با روابط زناشویی بیش از حد به وسوسه خواهید افتاد؛ از همسرتان انتظار هر گونه اغماض را نداشته باشید.

4. اگر مجرد هستید، در بسیاری از ماجراهای هیجان انگیز شرکت خواهید کرد.  خطرات میگرن سختی دارید، تا حد ممکن استراحت کنید تا بهبود بیابید.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین آذر ماه
1. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که شغلی داشته باشید، بهتر است امروز سازمان یافته شوید.  هرچه مستقیم تر و رک تر باشید، بهتر است.  هیچ خبر غم انگیزی را به دل نگیرید، طبیعت حساس شما می تواند به درد دیگران واکنش دهد و انرژیتان را تحت الشعاع قرار دهد.

2. پرورش خودتان مهم است. شما انرژی زیادی را برای حل مشکلاتی که کنار گذاشته شده اند صرف خواهید کرد، اما گاهی اوقات وسوسه می شوید که آن ها را به تعویق بیندازید.  سعی کنید هر روز یک تمرین فیزیکی انجام دهید. 

3. در کار خود، به جاه طلبی های ویژه ای برای قلبتان دست خواهید یافت.  زمان به خوبی انتخاب می شود تا آنچه را که همیشه می خواهید بدانید را مورد بررسی قرار دهید.  خطرات نزاع با یک قانون یا یک دوست نزدیک برایتان وجود دارد که به خیر خواهد گذشت.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین دی ماه
1. شما استعداد دارید با گروهی از مردم برای بهره مند شدن از جامعه خود کار کنید.  طبیعت و صلاحیت خوب شما می تواند بسیار مورد تحسین قرار گیرد.   منتظر مکالمات شدید در هر رابطه عاطفی و احساسی باشید.

2. اگر بخواهید آنچه را که می خواهید به دست آورید، امروز را امتحان کنید.  شرایط مواد منفجره ممکن است در بهار بالا رود و مستلزم یک تعارض یا ضرورت تصمیمات سریع باشد.  شما ترقی را در شغل خود به زودی خواهید دید و باید نسبت به افراد حسود بر حذر باشید. 

3. اگر چشم هایتان را باز کنید و به جای آن که خود را بیش از حد کوچک کنید، در یک عملیات گمانه زنی جالب موفق خواهید شد.  اگر شما صاحب فرزند هستید، می توانید آن ها را بیش از حد تحت مالکیت خود قرار دهید ، اما در عین حال با آنها رفاقت کنید تا همه چیز را به خودتان بگویند.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین بهمن ماه
1. شما می توانید به روش هایی فکر کنید که دیگران را به سادگی درک کنید. شاید برای اینکه احساس راحتی کنید، به فضای بیشتری نیاز داشته باشید. ممکن است هنوز به رابطه خود توجه داشته باشید اما به آزادی بیشتری نیاز دارید. 

2. نسبت به شیوه ای که مردم با شما حرف می زنند، هشیار باشید.  امروز برای تفکر و کار عقلانی مساعد خواهد بود. اگر بودجه خود را با دقت مدیریت کنید، از بهبود منابع خود راضی خواهید بود.

3. اگر مجرد هستید، این روزها می توانید در نگاه اول عشق را کشف کنید!  به سوالات پرسیده شده توسط یک کودک بهترین پاسخ را دهید. 

4. شاید کمی خستگی در پی یک تلاش شدید داشته باشید، اما روی هم رفته پویا و در حالت کامل باشید.  مراقب کلیه هایتان باشید، به نوشیدن مقدار زیادی آب در میان وعده های غذایی فکر کنید.


فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1399 برای متولدین اسفند ماه
1. شما ممکن است نیاز داشته باشید که نگاهی تازه به وضعیت فعلی زندگیتان  داشته باشید و برای آن اقدامی کنید.  امروز، یک روز مثبت برای کمک به دیگران است.  گاهی اوقات تنها یک شنونده خوب بودن عالی است.

2. در مورد افشای اسرار بیش از آنچه که باید در رابطه با یک وضعیت حساس باشید، مراقب باشید. رفتن به مهمانی شام می تواند یک پذیرایی خوشایند برایتان باشد. 

3. به خودتان اجازه ندهید از ناراحتی های کوچکی که زندگی تان را به هم مرتبط می کنند دلسرد شوید، آنها در واقع هیچ اهمیتی ندارند و زودگذر خواهند بود.

4. بسیاری از معاملات تجاری خوب و فرصت های سرمایه گذاری جالب، خودشان را به شما نشان خواهند داد.  کارهای عاشقانه شما با موفقیت حتمی روبه رو خواهند شد. 

5. قضاوت شما بدون هیچ نور و سایه و کاملا درست است. مراقب حوادث خانوادگی خود باشید! تمام وسائل الکتریکی خود را بررسی کنید تا دچار مشکل و خرابی نشود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها
پر بحث ترین ها