ostovaar.ir

کد خبر : ۱۲۰۷۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳ - 26 March 2020
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز پنجشنبه هجدهم اردیبهشت ماه 1399 فال روزانه سایت خبری استوار را بخوانید.
فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین فروردین ماه
1. گاهی اوقات احساسات شما به تمام کارها و تصمیم گیری هایتان غلبه می کند، سعی کنید منطق را بیشتر درگیر کارهایتان نمایید تا موفق تر شوید و تصمیمات بهتری بگیرید.

2. هدف خاصی در ذهن داشته باشید و برای آن برنامه ریزی و اولویت بندی کنید. برای کارهای اشتباهی که انجام می دهید، عذر خواهی کنید، این چیزی از ارزش شما کم نمی کند و بالعکس وجه شما را بالاتر خواهد برد.

3. شما مجبور نیستید که تمام عقایدتان را به دیگران تحمیل کنید، به افکار آنها احترام بگذارید تا احتام متقابل داشته باشید. شما با قدرت تخیل و خلاقیتی که دارید، در موقعیتی قرار می گیرد که می توانید پروژه های در حال اجرای خود را به بهترین نحو عملی کنید و به سرانجام برسانید.

4. امروز پول خوبی به دست می آورید،  فقط در خرج کردن آن دقت کنید و خرج های بیهوده نتراشید. امروز سلامت شما رو به بهبود خواهد بود. سعی کنید که در خانواده تان انضباط را تحمیل کنید که در غیر اینصورت مدیریت فرزندانتان سخت خواهد شد.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه
1. امروز، یک روز مثبت برای کمک به جامعه شماست ، در هر کاری که توان دارید و حالتان را خوب می کند مشارکت کنید و دریغ نداشته باشید.  وقت خود را با دقت برنامه ریزی کنید، تا بتوانید به راحتی به تمام اهدافتان برسید.

2. خطر ابتلا به سردرد برای شما وجود دارد، اما زودگذر خواهد بود و به زودی حل خواهد شد.  بهترین برنامه شامل زمان استراحت و تفریح   است، با انجام آن حال  روح و دلتان را بهبود بخشید.

3. امروز یک روز خوب برای فراموش کردن گذشته و تجربیات  بد آن است. آنها را فراموش کنید و با برنامه ریزی و هدف جدید به سمت جلو پیش بروید.

4. شما ممکن است که وارد یک رابطه جدید شوید که از دیدگاه شما عمیق به نظر می رسد، اما پیشنهاد ما به شما این است که زیاد جدی نگیرید، به این دلیل که سطحی و زودگذر است.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین خرداد ماه
1. امروز، از نظر کاری روز شلوغی دارید،  قرارداد بزرگی می بندید و اتفاق مثبتی برایتان می افتد.  در احساسات و مسائل عاطفی یک قدم جلوتر می روید.  یک تجربه احساسی و عاطفی متفاوت خواهید داشت خواهید داشت که زندگی شما را دگرگون میکند.

2. سفری را برای آخر هفته تان برنامه ریزی کنید، که به شدت برای تمدد اعصاب به آن نیاز خواهید داشت. مروز مدام احساس می کنید که باید کاری انجام دهید و به سمت چیزی خاص حرکت کنید. شما شدیداً احساس نیاز مالی دارید.

3. شاید در عمل  نیازهایتان زیاد نباشد، اما اهداف مالی تان قوی تر می شود و می خواهید پول بیشتری به دست آورید و این خیلی خوب است و دقیقاً الان زمان آن است که برنامه ریزی کنید و کاری را شروع کنید.

4. از تعطیلات آخرهفته ها و تعطیلات خودتان برای تحقیق و شکل دادن به این کار جدید استفاده کنید.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین تیر ماه
1. امروز روزی خواهد بود که شاید احساسات خود را در بیشترین میزان لمس کنید و در کنار آن ممکن است با برخی اشخاص به دلیل طرز برخوردشان روبرو شوید. بهتر است صبر پیشه کنید.

2. مشکلات در آنِ لحظه حل نمی شوند و برای حل شدن نیاز به زمان زیادی دارند.  در صورت امکان زمان خود را تنها برای پیشرفت خود قرار دهید. و به موفقیت های روز افزون بیندیشید.

3. فرصت ها و شانس های مختلفی بدست خواهید آورد و اجازه ندهید آنها به سادگی از دست شما بروند و خودتان به تنهایی نیز می توانید آنها را مدیدریت نمایید و هیچ ترس و ناراحتی نسبت به آنها نداشته باشید.

4. همچنین اگر می خواهید اطرافیانتان به شما احترام بگذارند، مهم است که وعده ها و قول های خود را فراموش نکنید و به هر یک از آنها عمل کنید.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین مرداد ماه
1. امروز ممکن است آتش عشق در شما شعله ور شود و روزهای خوشی را در کنار شریک زندگی تان تجربه خواهید کرد. اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه در آتش عشق خواهید سوخت، کافیست تا کمی درایت به خرج دهید.

2. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید و نتایج مثبت اش را ببینید.  امروز باید مراقب بیماری های گوارشی باشید، پس از پرخوری بپرهیزید.

3. این روزها بالاخره فرصت این را خواهید داشت که به رویای خود رسیده و برای تناسب اندامی که انتظارش را دارید برنامه ریزی جدی کنید. 

4. البته این کار به راحتی برای شما میسر نخواهد شد و مجبور خواهید بود وقت و انرژی زیادی را صرف این کار کرده و دور خیلی از خوراکی های مورد علاقه تان را خط بکشید، اما در نهایت ثمر آن را خواهید دید.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین شهریور ماه
1. امروز یک زمان مثبت برای کار بر روی پروژه های ناتمامتان است.  شما جاه طلب و خلاق هستید و محل کارتان می تواند سکوی خوبی باشد که در آن بدرخشید.

2. اگر احتیاج به استراحت دارید، امشب با دوستانتان بیرون بروید. باید خریدهایی را برای فرزندان و یا خانه تان انجام دهید، و در لحظه مناسب پول به شما خواهد رسید. 

3. ارزش هایتان را با آرزوهای جاه طلبانه تان مقایسه نکنید. به سادگی کار کنید و بهترین کار خود را با روال معمول و الزامات آشنا انجام دهید. 

4. عزیزی را مرکزتوجه قرار خواهید داد. اشتیاق شدید شما باعث می شود که همه خوشحال شوند.  در کار خود تغییرات مهم و مفیدی خواهید داشت.

5. اگر در روابط عاشقانه خود عشق و اشتیاق بیش از حدی نشان دهید، لحظات خوشی را تجربه خواهید کرد.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین مهر ماه
1. مسائل در زندگی اجتماعی شما و به خصوص در زندگی مادی تان بهبود خواهند یافت. حس تهاجمی شما شکیباییتان را به آزمایش دشوار خواهد رساند. 

2. شما قلبی بخشنده دارید و ممکن است ارزش خودتان را در زندگی دیگران درک نکنید، این تعریف و تمجید صمیمانه را بپذیرید چرا که به خوبی استحقاقش را دارید. 

3. یک شانس وجود دارد که اگر شما احساس ناتوانی کنید ممکن است کاری مهیج و نامناسب انجام دهید.  شوخ طبعی خود را حفظ کنید. 

4. اگر چیزی مشخص نیست، عقل می گوید بهتر است صبر کنید تا درباره آن مطمئن شوید.  مراقب دادن اطلاعات زیادی به دیگران باشید.

5. در خانواده تان اختلافاتی وجود دارد اما هیچ چیز واقعاً جدی نیست.  اگر شما زندگی را دوست داشته باشید، او هم شما را دوست خواهد داشت و خوبی هایش را به شما نشان خواهد داد. شروع به معاملات مالی پر ریسک نکنید. کاهش محسوس ظرفیت های جنسی شما وجود دارد، در این مورد بیش از حد نگران نباشید.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین آبان ماه
1. امروز میتوانید برای تمام مشکلاتتان، راه حل پیدا کنید، فقط کافی است که کمی صبر پیشه کنید، درایت به خرج دهید و پشتکار داشته باشید، این گونه نه تنها مشکلاتتان را حل میکنید، بلکه میتوانید با این روش به اهدافتان نیز برسید.

2. مصرف میوه  و سبزیجاتتان را بیشتر کنید و چربی را کاهش دهید. پیاده روی روزانه نیز میتواند به این امر کمک کند. ممکن است نیاز باشد که به بیمه درمانی خود کمی بیشتر فکر کنید و اهمیت دهید.

3. امروز همه چیز در جهان پرانرژی و به نفع شما انجام می شود. امروز در صورت توان، برای خود لباس بخرید که باعث افزایش اعتماد به نفس و درخشش شما می شود و حالتان را بهبود می بخشد.

4. نگرش خود را نسبت به زندگیتان تغییر دهید و بزرگتر فکر کنید، که راه و مسیر را برایتان آسان تر خواهد کرد. اعتماد به نفس بالای شما برای افزایش روابط اجتماعیتان عالی است و گاهی کارهای شما را جلو می اندازد. اما مراقب باشید که حد آن را زیاد نکنید.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین آذر ماه
1. امروز لحظه ای خواهد بود که روابط مفیدتان را در میان افرادی که با آنها ملاقات می کنید، پرورش دهید، بعضی از آنها می توانند در یکی از پروژه های بلندپروازانه شما علاقه مند باشند. 

2. شما امروز بیشتر از معمول از لذت های زندگیتان بهره خواهید برد و این نتیجه نگرش شماست.  از هزینه های غیر ضروری اجتناب کنید.  اجازه ندهید کسانی که فقط می خواهند از شما سوء استفاده کنند در زندگیتان بمانند.

3. امروز ممکن است احساس کنید که روزتان با کمی گیجی و یا ناامیدی شروع می شود.  امروز روده شما حساس خواهد بود:از خوردن نمک و چربی زیاد خودداری کنید.  شما ممکن است اشتباه مالی بدی را مرتکب شوید و تسلیم دوستانتان خواهید شد.

4. مسائل را با خوش بینی بررسی کنید.  امروز می توانید دچار عشق در اولین نگاه شوید، پس قدرش را بدانید.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین دی ماه
1. امروز بیشتر مراقب حرف های خود باشید، در غیر این صورت  احتمالا با یکی از عزیزان خود درگیر می شوید. انتقاد می تواند سازنده باشد؛ اما باید درست انجام شود.  سلامتی شما به همان خوبی است که آرزو می کنید. 

2. قبل از  خرید  تحقیق  انجام  دهید.  امروز زمان  ایده آلی  برای  نوشتن  چیزی است که باید به اشتراک  گذاشته شود.  همچنین می توانید فرصت های مالی را از طریق  اخبار،  شبکه های  اجتماعی  و یا تلاش های بازاریابی بیابید. شما بیش از معمول به اتحاد و نوع دوستی علاقه خواهید داشت. 

3. در مقابل تمایل خود نسبت به  انجام  همه کارها در یک زمان، واکنش نشان دهید.  روابط عاطفی شما برجسته خواهد شد. ستاره ها این فرصت را به شما خواهند داد تا موفق شوید. مطمئن باشید که می توانید آنچه را که می خواهید به دست آورید و با تما وجودتان برای رسیدن به آن تلاش کنید.


فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین بهمن ماه
1. امروز ممکن  است  اتفاقات  زیادی  وجود داشته باشد که حواستان را پرت کند. بهترین راه این است که با چیزهایی که برایتان آشنا است بهترین خود را انجام دهید،  صبور باشید،  و سعی کنید جنبه خنده دار چیزها را ببینید. 

2. برخی افراد ممکن است پیشنهادهای خود را ارائه دهند که شما فکر می کنید احمقانه است.  کم تر از چیزی که ممکن است به آن فکر کنید، ولی دلشان را نشکنید.

3. شما با یک وضعیت عجیب مواجه خواهید شد:فقط در زمانی که آرام هستید و قضاوت درستی دارید، می توانید همه چیز را کنترل کنید.  امروز یک تماس غیرمنتظره ای برای شما اتفاق می افتد، که می تواند به عنوان یک سورپرایز برایتان باشد و شما را بسیار خوشحال کند.

4. زندگی خانوادگی آرام و دلپذیری دارید، اما با این حال باید به کودکان خود بیشتر نزدیک شوید و آنها را بیشتر درک کنید و زمان بیشتری را به آنها اختصاص دهید.

 
فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1399 برای متولدین اسفند ماه
1. شما قدرت مدیریت خوبی دارید، اما توجه داشته باشید که گاهی اوقات دیکتاتور بازی می تواند برخی کدورت ها را به وجود بیاورد.  اگر شما با  مشکل ارث و میراث مواجه هستید، امروز بهترین زمان است که یک راه حل برای آن پیدا کنید و با یک شخص با تجربه و متخصص مشورت کنید.

2. امروز با فردی ملاقات می کنید که می تواند موقعیت اجتماعی شما را بهبود بخشد.  اگر شما از اعصاب خود مراقبت نکنید، روابطتان با نزدیکان تان به صورت جدی آسیب خواهد دید.  به منظور بهبود روابط عشقی و یا مالی باید عقل و شجاعت را به کار ببرید.

3. به صورت غیرمنتظره پولی وارد زندگیتان می شود، که می تواند بسیاری از مشکلات شما را سر و سامان دهد امروز زندگی متاهلی شما بسیار لذت بخش خواهد بود، و اگر مجرد هستید نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد

4. امروز شما از لحاظ جسمانی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما با برنامه شلوغ و سرسام آوری که برای خودتان ترتیب داده اید یا شاید هم به شما تحمیل شده است، باید حتما راهی برای رسیدگی به سلامت روانی خود نیز پیدا کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها
پر بحث ترین ها