ostovaar.ir

کد خبر : ۱۴۰۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰ - 29 July 2020
موبایلی جان سخت به بازار عرضه شده که مجهز به دوربین گرمایی است و می تواند تب افراد را ردیابی کند.

به گزارش پایگاه خبری استوار به نقل از دیل میل، یک شرکت انگلیسی موبایلی جان سخت ساخته که مجهز به دوربین گرمایی است.

این دستگاه اندروید «کت اس ۶۲ پرو»( CAT S۲۶۰ Pro) نام دارد و با توجه به عمر طولانی طراحی وساخته شده است. موبایل دوربین گرمایی FLIR این دستگاه نیز نسبت به نسخه های پیشین ۴ بار دقیق تر است.

قابلیت تصویربرداری گرماییبه گونه ای طراحی شده که جزئیات دقیقی ازگرمای حاصل از رادیاتورها ، گاوها یا موتورها را نشان می دهد. اما به گفته سازندگان «کت اس ۶۲ پرو»، می توان با استفاده از قابلیت های اسکن گرمایی دستگاه تب در افراد را ردیابی کرد. این در حالی است که تب یکی از نشانه های ابتلا به ویروس کرونا است.

نکته حایز اهمیت موبایل «کت اس ۶۲ پرو» بازار هدف آن است. در حالیکه شرکت هایی مانند اپل و سامسونگ برای جذب مشتری دستگاه هایی میان رده عرضه کرده اند، بازار هدف این موبایل مشتریانی است که خواهان دستگاهی جان سخت با قدرتمقاومت بالا هستند.

دستگاه مذکور ۷۴۹ دلار قیمت گذاری شده و برای صاحبان مشاغلی مانند لوله کشی، کشاورزی، مکانیکی، درخت شناسی و داربست بندی مناسب استکه نیازی به اینترنت ۵Gو دوربین های سلفی با کیفیت ندارند.

نسخه پیشین این دستگاه به نام «اس ۶۱» یکی از بهترین موبایل های جان سخت در بازار بود. اما «کت اس ۶۲پرو» دارای گواهینامه ضد آب و ضد گردوغبارIP۶۸ ، حسگر گرمایی با کیفیت بالا، طراحی جذاب، ضمانت کامل و ۳ سال آپدیت امنیتی است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: