ostovaar.ir

کد خبر : ۱۴۸۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱ - 22 August 2020
بازار سرمایه امروز شنبه در شروع معاملات با اُفت ۴ هزار واحدی شاخص کل روبه رو بود.

امروز شنبه یکم شهریور بازار سرمایه در شروع معاملات با اُفت ۴ هزار واحدی شاخص کل رو به رو بود.

فولاد، فملی وفارس بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های تاپیکو، اخابر و وغدیر بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

بانکی‌ها امروز با معاملاتی نوسانی و مثبت شروع به کار کردند.وبصادر، وپارس و وسالت از جمله نماد‌های پر تقاضای گروه اند. وپست و وشهر پر عرضه معامله می‌شوند. وتجارت و وپاسار متعادل اند.

خودرویی‌ها امروز نوسانی معامله می‌شوند.خساپا، خبهمن، خمحور و خکار با افزایش تقاضا همراه اند.خودرو،ختوقا و ورنا متعادل اند. خزامیا، خمحرکه، خاذین و خشرق پر عرضه داد و ستد می‌شوند.

رایانه ای‌ها هم با فشار فروش معامله می‌شوند. مرقام، رتاپ، رانفور، آپ، سپ، مفاخر، افرا، رکیش، تاپکیش، سیستم و مداران پر عرضه داد و ستد می‌شوند.

در ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۱۱ هزار و ۳۴۶ واحدی (۰.۶ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۷۴۵ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۸ درصدی مواجه شد.

 آخرین قیمت ۵۵ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۴۷ نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۶۰۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند و نماد‌های فولاد، فملی و خودرو در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

 ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به هفت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: