ostovaar.ir

کد خبر : ۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵ - 05 December 2018
انتخاب فرق موی مناسب بخشی از انتخاب مدل مو بر اساس فرم صورت است که با رعایت آن متوجه میشوید جذابیت صورت تان بیشتر خواهد شد.
راهنمای انتخاب مدل موی مناسب
فرم صورت در انتخاب فرق و مدل مو بسیار تاثیرگذار است وقتی با توجه به فرم صورت تان مدل مو انتخاب میکنید چهره ایده آل و متناسبی خواهید داشت، شما میتوانید با شانه مدل موهای مختلف را امتحان کنید تا بتوانید بهترین مدل فرق مو را پیدا کنید. ما برای اینکه بتوانید راحت تر مدل مو و فرق مناسب خود را پیدا کنید در این بخش از استوار شما را راهنمایی میکنیم.

بهترین فرق مو برای صورت های گرد
خانم هایی که صورت گرد دارند بهترین مدل مو برای آن ها فرق کج است زیرا فرق کج باعث میشود صورت کشیده تر و متعادل تر به نظر برسد، اگر نمیدانید فرق کج تان را کدوم طرفی باز کنید بهتر است هر دو طرف را امتحان کنید و هر کدام حس میکنید بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید.
مدل مو فرق کج برای صورت های گرد

بهترین فرق مو برای صورت های کشیده
برای صورت های کشیده و بیضی شکل انواع مدل مو و مدل فرق مناسب است فقط این دسته از خانم ها نباید موهایشان را بالای سر جمع کنند، شما در انتخاب مدل مو راحت هستید و میتوانید مدل های مختلف را امتحان کنید.
انتخاب مدل مو برای فرم صورت بیضی

بهترین مدل فرق مو برای صورت های مربع شکل
خانم هایی که صورت های مربعی شکل دارند باید فرق کج پهن باز کنند آن هم دقیقا از بالای قوس ابروهایشان، پایین موها هم حالت دار و مورب باشند خیلی بهتر است این باعث خوش فرم دیده شدن صورت تان میشود.
مدل مو فرق کج برای صورت های مربعی

بهترین فرق مو برای صورت های قلبی شکل
برای صورت های قلبی شکل بهترین مدل مو فرق وسط است البته به شرطی که موهایتان بلند باشد، فرق وسط باعث کاهش پهنای پیشانی و گونه ها در خانم هایی که صورت های قلبی شکل دارند میشود.
مدل مو فرق وسط برای صورت های قلبی

مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها