ostovaar.ir

کد خبر : ۶۹۴
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰ - 24 February 2019
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از دستگیری فردی خبر داد که با تاسیس شرکت غیرمجاز خدمات امدادخودرو در ۴ سال گذشته اقدام به کلاهبرداری از مالکان خودروها کرده بود.
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران بیان داشت: این فرد با تأسیس شرکتی بدون مجوز اقدام به خدمات رسانی امداد خودرو می‌کرد که نه مجوز فعالیت داشت و نه اقدامی که انجام می‌داد اثرگذار بود و از افرادی که به علل مختلف خودرویشان در جاده‌های برون شهری دچار مشکل می‌شد با ارائه خدمات بسیار جزئی مبالغ هنگفت دریافت می‌کرد.

وی گفت: شکایت‌های زیادی به تعزیرات ارسال شده بود و تاکنون حدود ۳۰۰ فقره پرونده در این خصوص تشکیل شده و محکومیت این فرد قطعی شده است و این فرد با اسم مستعار همچنان در جاده‌های مختلف کشور فعالیت می‌کرد که با پیگیری آگاهی و معاونت اجرای احکام تعزیرات این فرد اواخر هفته گذشته شناسایی و دستگیر شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به اینکه این پرونده در حال بررسی است، افزود: ضمن اخذ تامین مناسب از این فرد نام برده متعهد شد در فاصله زمانی بسیار کمی رضایت شکات را تامین کند و البته برای این فرد مجازات قانونی هم در نظر گرفته خواهد شد.

اسفنانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از چه طریقی این شرکت به مردم معرفی می‌شد؟ افزود: مردم شماره این شرکت را از مراکز اطلاعات تلفن دریافت می‌کردند، اما مدارک قانونی این‌ها برای ثبت در سامانه‌ها ارائه نشده بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران درباره اینکه مگر سامانه ۱۱۸ نباید شماره‌های شرکت‌هایی را اعلام کند که مجوز دارد؟ گفت: باید اینگونه باشد، اما به سبب بی توجهی و همچنین مدارک جعلی متهمان، برخی مواقع شماره‌ای در سامانه ثبت می‌شود و وقتی هم مردم تماس می‌گیرند این شماره‌ها در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی افزود: در مورد این شرکت هماهنگی‌ها صورت گرفت و فعالیت شرکت غیر قانونی اعلام شد و حق ارائه خدمات را ندارد.

اسفنانی گفت: این فرد پس از ۴ سال دستگیر شده است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: