ostovaar.ir

کد خبر : ۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲ - 01 December 2019
در اغلب موارد انزال زودرس ناشی از مسائل راونشناختی است. وقتی یک مرد بیش از اندازه تحریک جنسی می شود کنترل انزالش را از دست می دهد و دچار زود انزالی می شود...
استفاده از تکنیک های کنترل
تمرین ها و تکنیک هایی وجود دارند که می توانید از آنها برای جلوگیری از زودانزالی استفاده کنید که عبارتند از:


1. روش توقف و فشار
درست قبل از اینکه انزال اتفاق بیفتد رابطه جنسی را متوقف کنید و سر آلت تناسلی تان را فشار بدهید. این کار را باید در زمان مناسبی انجام بدهید تا از زودانزالی جلوگیری کنید.


2. تکنیک عقب نشینی کردن
به محض اینکه احساس کردید در آستانه ارضا شدن هستید عقب نشینی کنید تا تحریک جنسی تان فروکش کند. این تکنیک هم باید دقیقا مثل روش قبلی به موقع انجام شود تا جلوی زودانزالی را بگیرد.

3. روش توقف و شروع
در این روش باید آلت تناسلی تان را تا زمانی که احساس کنید به لحظه ارگاسم نزدیک شده اید تحریک کنید. این کار را شریک جنسی تان هم می تواند برای شما انجام بدهد. نکته مهم این است بعد از تحریک جنسی حدود 30 ثانیه دست از کار بکشید تا برانگیختگی تان فروکش کند و بعد دوباره تحریک آلت تناسلی را از سر بگیرید. این کار را 3 تا 4 بار و تا زمانی که انزال اتفاق بیفتد انجام بدهید.

4. خود ارضایی کردن قبل از شروع رابطه جنسی
خود ارضایی کردن 1 تا 2 ساعت قبل از شروع رابطه جنسی باعث کاهش میل جنسی و تاخیر در انزال می شود. به این ترتیب می توانید رابطه جنسی طولانی تری داشته باشید چون به طور کلی بعد از یک بار ارضا شدن انزال دوم دیرتر اتفاق می افتد.


5. عشق بازی کردن
اغلب مردها تمرکز اصلی شان را روی ارضا شدن و انزال قرار می دهند؛ در حالی که بخش بزرگی از یک رابطه جنسی موفق عشقبازی کردن و توجه به رضایت جنسی طرف مقابل است. پیش نوازی های قبل از نزدیکی نه تنها لذت رابطه جنسی تان را بیشتر می کند بلکه طول و مدت آن را هم افزایش می دهد. بنابراین بهتر است سعی کنید بفهمید شریک جنسی تان از چه چیزهایی لذت می برد و به خواسته های او توجه کنید.


6. استفاده از کاندوم های ضخیم
کاندوم های ضخیم حساسیت آلت تناسلی مرد را کاهش می دهند و بنابراین جلوی انزال زودرس را می گیرند. با این حال خیلی از آقایان دوست ندارند از کاندوم های ضخیم استفاده کنند چون یا جلوی تحریک شدنشان را می گیرد یا روی حس جنسی شان اثر منفی می گذارد.

7. برقراری ارتباط
با همسرتان حرف بزنید. به او بگویید که چه حسی دارید و با چه مشکلی مواجهید. به این ترتیب می توانید با هم به فکر حل مشکل و استفاده از روش های مختلف برای طولانی تر کردن رابطه جنسی تان باشید. علاوه بر این، حرف زدن با طرف مقابلتان باعث درک بهتر و بهبود روابط بینتان می شود و ناامیدی برای حل مشکل را کم می کند.مراجعه به پزشک
اگر هیچ کدام از روش های گفته شده موثر نبود بهتر است با یک پزشک مشورت کنید. ممکن است دچار اختلالات نعوظ یا دیابت شده باشید که هر دوی آنها نیاز به درمان دارند.  از این گذشته پزشک می تواند در صورت لزوم برایتان داروهای موثر در درمان زودانزالی را تجویز کند.

چه موقع به پزشک مراجعه کنیم؟
همانند تمام مشکلات جنسی، گام اول اغلب سخت ترین است؛ مراجعه به پزشک عمومی و یا متخصص بهداشت جنسی. یاپ می گوید: "تحقیقات نشان می دهد که تنها 5 درصد از مردان مبتلا به زودانزالی به پزشک مراجعه کرده و 70 درصد از این مردان قبل از مراجعه به پزشک راه های دیگری را امتحان می کنند.مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها