ostovaar.ir

باید و نباید های رابطه جنسی در شب عروسی
بیشترین طلاق‌ها در همان دوران اولیه زندگی ناشی از ناسازگاری‌ها در اوایل زندگی است. و سردی روابط به تمامابعاد و سطوح زندگی از جمله سطح رابطه جنسی کشیده می‌شود و زوجین در داخل بستر خواب رابطه جنسی خوبینخواهند داشت.
درمان زود انزالی مردان با طب سوزنی و گیاهان دارویی
توصیه می‌شود از مصرف ترشی‌ها یا خوراکی‌های ترش مزه پرهیز شود، زیرا این خوراکی باعث تسریع انزال می‌شود. البته خرفه، کنجد سیاه، اسپند و گشنیز نیز مفید هستند که بهتر است مصرف این گیاهان براساس مزاج فرد (گرم یا سرد) و از سوی متخصص طب سنتی تجویز شود.
13 فایده رابطه جنسی و سکس برای بدن
رابطه جنسی منظم ممکن است به طرق دیگر باعث تقویت سیستم قلبی عروقی می‌شود. طی یک مطالعه مشخص شد مردانی که در طی یک دوره ۲۰ ساله حداقل هفته‌ای ۲ بار رابطه جنسی داشته‌اند نسبت به افرادی که کمتر از ماهی یک بار رابطه داشته‌اند، کمتر به دلیل بیماری قلبی از دنیا رفته‌اند.
داروی ویاگرا چه عوارض و خطراتی دارد؟
بعضی مردان زمانی که ویاگرا مصرف می‌کنند احساس گیجی دارند. دلیل این امر تغییرات فشار خونی است که این دارو سبب آن می‌شود. و اگر این احساس باز هم تکرار شد ممکن است شما بیماری فشار خون داشته باشید و از آن بی‌خبر باشید در این صورت باید حتماً با پزشک خود تماس بگیرید.
آشنایی با انواع ترشحات واژن خانم ها
در واقع میزان مشخصی برای ترشحات واژنی وجود ندارد و مقدراش در هر زن متفاوت است. میزان طبیعی مایعات خارج شده از واژن در طول سیکل ماهانه و در هر زن متفاوت است همان‌طور که سیکل پریود هر زن با دیگری متفاوت است.
آسکشوال یا بی جنس گرایی چیست؟
افرای که خود را آسکشوال معرفی می‌کنند ممکن است جذابیت‌های دیگران را ببینند اما هیچ تمایلی به برقراری رابطه جنسی با آنها ندارند. گاهی برخی از افراد بی‌جنس‌گرا ممکن است نسبت به دیگران کشش جنسی نیز داشته باشند اما نمی‌خواهند وارد هیچ‌گونه عمل جنسی شوند.
نحوه شستن آلت تناسلی و واژن بعد از سکس و رابطه جنسی
به جای دستمال مرطوب، مقداری آب گرم و سرکه را ترکیب کنید و بعد با دستمالی تمیز اندام تناسلی‌تان را با آن تمیز کنید.
برای زیادتر شدن میل جنسی چه بخوریم؟
در اینجا برخی خوراکی‌های ساده‌ای را آورده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا قدرت عشق ورزیدن شما را تقویت کند. ببینید چه چیزهایی هستند و ظرف غذایتان را با این خوراکی‌ها پر کنید…
چرا پسران و دختران نباید خود ارضایی کنند؟
خودارضایی در دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و در صورتی که به صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می‌شود و مانند هر اعتیادی، روح و جسم و روان فرد را به هم می‌ریزد
عوارض ترک و قطع کردن رابطه جنسی
رابطه جنسی که کم شود، اعتماد به نفس از در دیگر خارج می‌شود! از لحاظ علمی اگر بخواهید، رابطه جنسی باعث افزایش اعتماد به نفس شده و فرد را به حس خوبی در رابطه با خودش می‌رساند. در طول زمان انزال، تستوسترون، استروژن و پرولاکتین با سرعت بیشتری منتشر می‌شود که بالطبع این هورمون‌ها حس مثبت اندیشی را در فرد ایجاد می‌کند.