ostovaar.ir

سکس و رابطه جنسی از نظر زنان چگونه است؟
مردان با نگاه تحریک می شوند اما در زنان جذاب دیده شدن باعث می شود که میل جنسی افزایش یابد. آگاهی از تشنگی همسر برای او باعث می شود که شعله شهوت در ذهنش روشن شود.
وقتی کودک سکس و رابطه جنسی پدر و مادر را می بیند!
کودکان احساس شما را حتی از لرزش صدا و حرکت چشم هایتان می خوانند. در مواجهه با کودکی که ناگهان وارد اتاق شما شده است، آرام باشید. ملحفه را روی خود بکشید و با آرامش به روی کودک لبخند بزنید. او را کنار خود بنشانید و در آغوش بکشید. از او بپرسید چه نیازی دارد که به اتاق شما آمده است، سپس او را به بیرون از اتاق ببرید.
مشکلات جنسی چگونه درمان میشوند؟
در بیشتر موارد، درمان های جنسی شش ماه و هر هفته به مدت یک ساعت به طور می انجامد. درمانگر تکالیفی را برای رابطه زوجین تعیین می کند که شامل مهارت های ارتباطی جدید یا تکنیک های ماساژ و دیگر مهارت های عشق ورزی می شود.
برقراری اولین سکس و رابطه جنسی
رسیدن همزمان به ارگاسم نیازمند زمان است تا بیشتر بتوانید با بدن یکدیگر ارتباط موثر پیدا کنید. بعید است که از همان اولین رابطه زناشویی بتوانید با هم ارضا شوید به خصوص زمانی که هر دو بی تجربه باشید. پس سعی کنید از بودن با یکدیگر لذت ببرید و کمک کنید تا روش های ارضا شدن یکدیگر را پیدا کنید.
ساپیوسکشوال چیست؟
ساپیوسکشوال نوعی گرایش جنسی محسوب می‌شود که در آن فرد بیش از هر چیزی به توانایی‌های ذهنی اهمیت می‌دهد.
میل جنسی زنان و مردان چه تفاوت هایی با هم دارند؟
از آنجایی که میل جنسی یک مفهوم غیر عینی و در واقع ذهنی است؛ تعریف کردن و اندازه گیری آن همواره دشواراست. این میل می تواند با نشانه هایی درونی و بیرونی شروع شود اما لزوما همیشه به فعالیت جنسی ختم نمی شود.
تامین و ارضای نیازهای جنسی در دوران مجردی !
خود ارضایی یکی از روش هایی است که افراد برای رفع نیازهای جنسی خود زمانی که به شریک جنسی دسترسی ندارند از آن استفاده می کنند. خود ارضایی در مسیر رشد جنسی افراد امری غیر عادی نیست و بسیاری از افراد در طول زندگی خود به خصوص در دوران بلوغ و رشد و رسش جنسی آن را تجربه می کنند.
تفاوت انزال و ارگاسم در سکس و رابطه جنسی
نقص در عملکرد جنسی در مردان می‌تواند منجر به زود انزالی، دیر انزالی و یا ناتوانی جنسی شود؛ اما به ندرت از انزال بدون ارگاسم صحبتی شده است. در مردانی که این مشکل را دارند، میل جنسی و قدرت نعوظ در آن‌ها طبیعی است.
دلایل طلاق جنسی بین زن و شوهر
قطع به یقین مسائل جنسی در روابط زناشویی یک امر دو طرفه است و معمولا مشکلات جنسی یکی از زوجین موجب بروز بهانه‌گیری‌ها، دلخوری‌ها، بی‌میلی‌ها و دوری زوجین از یکدیگر می‌شود.
عوامل نابود کننده میل جنسی زنان و مردان
نیکوتین باعث آترواسکلروز (سخت شدن رگ ها) عروق آلت تناسلی مردان (پنیس) می شود که این خود موجب ایجاد پلاک در مویرگ های پنیس و تنگ شدن آن می شود. در نتیجه گردش جریان خون در آلت دچار مشکل شده و منجر به ناتوانی جنسی می شود.