ostovaar.ir

دانستنیهای جالب در مورد روز ولنتاین 1399
ولنتاین روزی است که هرساله در بسیاری از کشورها جشن گرفته می شود. اما آیا می دانید روز ولنتاین از کجا پیدا شده است و چگونه تا این حد مشهور شده است؟ آیا همیشه این روز به عشق و احساسات خوب بستگی دارد؟
حقایق جالب در مورد ایالت کالیفرنیا، آمریکا
کالیفرنیا یکی از ایالت‌های آمریکا است که در غرب این کشور قرار گرفته است و شهرهای مهمی مانند لس‌آنجلس و سانفرانسیسکو در این ایالت واقع شده‌اند.
طولانی ترین پل های جهان + تصاویر
پل‌ها معمولا به عنوان راه ارتباطی میان دو منطقه، جهت دسترسی آسانتر به کار برده می‌شوند و عموما بر روی رودخانه، دریا یا دره ساخته می‌شوند. در معماری جدید، گاها از پل‌ها به عنوان مسیری رویایی برای سیر و سیاحت نیز استفاده می‌شود.
رازهایی که هر خلبانی از هواپیما میداند!
بیشتر مسافرانی که برای نخستین بار سوار هواپیما می شوند استرس ناشی از پرواز را تجربه کرده اند اما در اینجا رازهایی را که هرخلبانی از هواپیما میداند به شما نشان خواهیم داد.
تعبیر خواب پاییز
اگر کسی در فصل پاییز، خواب پاییز و ریزش برگ درختان را ببیند...
کشوری که سرود ملی اش حتی یک کلمه ندارد!
سرود ملی همه کشورهای جهان متفاوت است و برخی از کشورها دارای سرود ملی هستند که حتی یک کلمه هم ندارند و کاملا بی کلام هستند.
کشورهایی که سمت چپ رانندگی می کنند
اکثریت جمعیت در جهان ازگذشته تا امروز از سمت راست رانندگی می کردند اما برخی از کشورها هستند که قانون متفاوتی دارند و از سمت چپ رانندگی می کنند.
دانستنی هایی درباره سکسکه
سکسکه وقتی رخ می‌دهد که دیافراگم به طور ناگهانی و غیرارادی منقبض می‌شود و این انقباض چند بار در دقیقه تکرار می‌شود.
تعبیر خواب  آب / دیدن آب در خواب چه تعبیری دارد؟
از گذشته مردم علاقه مند بودند که آينده را پيش بيني کنند لذا براي اين منظور اقوام مختلف علوم متنوعي را خلق کرده اند مانند ستاره شناسي، تعبير خواب، طالع بيني، روانشناسي رنگها و... که تعبير خواب نيز يکي از اين علوم به شمار مي رود