ostovaar.ir

آیا رابطه جنسی در زمان پریود و قاعدگی باعث بارداری می شود؟
تمام زن ها از یک چرخه ۲۸ تا ۳۲ روزه پیروی نمی کنند . یک زن با چرخه قاعدگی کوتاه ( به طور مثال ۲۴ روزه) می تواند هفت روز خونریزی داشته باشد ، در روز آخر خونریزی ، رابطه جنسی داشته باشد ، و سه روز بعد ، تخمک گذاری کند . از آنجایی که اسپرم بین ۳ تا ۵ روز زنده می ماند ، زن قطعا می تواند حامله شود .
طرز تهیه و پخت کباب برگ
نکته ی تهیه یک کباب آبدار و خوشمزه و نرم در انتخاب گوشت آن است، که باید در انتخاب آن دقت نمود و در قسمت توضیحات طریقه انتخاب گوشت مناسب در پخت انواع کباب رو براتون ارائه کردم.
طرز تهیه جوجه کباب (کباب برگ سفید)
کباب مرغی که دستورش رو براتون می نویسم در واقع کباب برگ مرغ هست و برای تهیه این کباب از سینه مرغ بدون استخوان استفاده می کنیم.
طرز تهیه کباب کوبیده زعفرانی
یکی دیگر از کباب های بسیار خوشمزه و رایج در کشورمون به خصوص در مناطق آذربایجان کباب کوبیده است.
طرز تهیه کباب کوبیده مرغ (سفید)
کباب کوبیده سفید همان کباب کوبیده مرغ است که تقریباً همانند کباب کوبیده برگ آماده می شود ولی به جای گوشت گوساله و گوسفند از گوشت مرغ استفاده می شود.
طرز تهیه کباب بناب
یکی از کباب های کوبیده و معروف آذربایجان شرقی، کباب بناب (بناب کبابی) می باشد که ویژه شهر بناب بوده و از این شهر رواج یافته است.
طرز تهیه شیشلیک بدون استخوان
یکی از غنی ترین منابع آهن برای کودکان و لذیذ ترین غذا ها شیشلیک بدون استخوان و نرم و خوشمزه است.
طرز تهیه کباب بختیاری یا درختی
یکی از کباب های خوشمزه و پر طرفدار عموم مردم کباب بختیاری است که به دلیل دو رنگ بودن جلوه ی خاصی دارد.
طرز تهیه جوجه کباب باب استخوان
جوجه کباب با استخوان یکی از غذا های خوشمزه و مورد پسند کودکان و عموم مردم جهان است و طرفداران زیادی دارد. نکته ی آن در طعمدار کردن آن است که من یک روش خیلی خوشمزه رو براتون در این قسمت میذارم.
طرز تهیه جوجه کباب بدون استخوان
جوجه کباب بدون استخوان نیز در میهمانی ها و در روز های تعطیل خیلی طرفدار داره . ازین غذا هم می توان به عنوان پیش غذا و هم به عنوان غذای اصلی استفاده نمود.