ostovaar.ir

احتمال تعلیق پروانه پزشکانِ مخالف نصب کارتخوان
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به این که فقط ۲۵ درصد پزشکان در مطب کارتخوان نصب کرده اند گفت: سازمان امور مالیاتی به راحتی می­‌تواند پروانه ۷۵ درصدی که از این کار امتناع کرده اند را معلق کند.
دستگیری مالک شرکت غیرمجاز امدادخودرو با ۳۰۰ شاکی بعد از ۴ سال
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از دستگیری فردی خبر داد که با تاسیس شرکت غیرمجاز خدمات امدادخودرو در ۴ سال گذشته اقدام به کلاهبرداری از مالکان خودروها کرده بود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:‏ اجرای طرح سراسری نسخه نویسی الکترونیک در ٣١ شهر
رآیند این کار بدین ترتیب است که بیمه شده به مطب پزشک مراجعه می‌کند و دیگر نیازی به ارائه دفترچه کاغذی بیمه ‏نیست. البته اگر پزشکان تحت پوشش این طرح باشند این اتفاق ...
برف و باران در کشور؛ تهران سردتر می‌شود
سازمان هواشناسی اعلام کرده بارندگی های امروز در غرب کشور، فردا سراسر کشور را فرا می گیرد و هوای بارانی تهران نیز فردا سردتر خواهد شد.
فرجام آژیر درگذشت
سید فرجام آژیر مدیر سابق سینما سپیده و مدیر پردیس راگا به دلیل سرطان خون صبح امروز (۲ آذرماه) درگذشت.
ضربه وزارت اطلاعات به اخلالگران بازار پتروشیمی/دستگیری 14 اخلالگر و انهدام شبکه دلالی
روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج)،یکی از بزرگترین شبکه های دلالی و اخلال گر محصولات پتروشیمی را متلاشی کردند.
افزایش حقوق ۹۸ کارمندان بیشتر از قبل خواهد بود
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش حقوق سال 98 کارمندان توضیحاتی ارائه کرد.
ترامپ برزیل : ضد زن ترین و نفرت انگیزترین رئیس جمهور دنیا
گاردین، رئیس‌جمهوری جدید برزیل را «ضد زن‌ترین و نفرت‌انگیزترین مقام منتخب رژیم‌های دموکراتیک تمام دنیا در طول تاریخ» توصیف کرده است. البته این ادعا شاید کمی بزرگ باشد، اما به هر حال مخالفان «بولسانورو» هم با این توصیف‌ها کاملا موافقند!