ostovaar.ir

ترامپ تهدید خود علیه ایران را تکرار کرد
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر اظهارات تهدید آمیز خود علیه ایران را تکرار کرد.
وزیر خارجه چین: درخواست آمریکا برای بازگردانی تحریم‌ها علیه ایران نامعقول است
وزیر امور خارجه چین با اشاره به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای اقدام این کشور برای فعال کردن مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها در این توافق و درخواست برای اعمال تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران را غیرمعقول دانست.
مخالفت ۱۳ عضو شورای امنیت با اعمال تحریم‌ علیه ایران
۱۳ عضو شورای امنیت مخالفت‌شان با درخواست آمریکا برای اعمال تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران را ابراز کردند.
سردار سلامی: ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم
سردار سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم، گفت: ملت لبنان ستاره‌های بزرگ مقاومت در دنیای اسلام هستند و همیشه با صبر و استقامت با حوادث برخورد کرده‌اند.
سرلشکرباقری: نیروهای مسلح ایران برای یاری بخشی به لبنان آماده‌اند
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه به دبیرکل حزب الله و فرمانده ارتش لبنان با تسلیت حادثه مهیب بیروت اعلام کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران " برای حضور در عرصه امداد و یاری بخشی به ملت لبنان آماده است.
افزایش صادرات فرآورده ها به کشور‌های همسایه
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه با تاکید بر ضرورت حمایت از صادرکنندگان، اظهارداشت: صادرات انواع فرآورده‌ها به کشور‌های همسایه افزایش می‌یابد.
رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم
آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت ایام حج با تأکید بر وحدت امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی و همچنین لزوم اهتمام به «کمک به فلسطین مظلوم، دلسوزی برای پیکر مجروح یمن و دغدغه مسلمانان زیر ستم در هر نقطه جهان»، سران برخی کشورهای اسلامی را که برای سود شخصی چند روزه با رژیم غاصب صهیونیستی دست دوستی می‌دهند به پرهیز از این رفتار ذلت‌بار نصیحت کردند.
سفر هیاتی ایرانی به کی‌یف در رابطه با پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی
وزیر امور خارجه اوکراین از سفر هیاتی ایرانی به کشورش در هفته جاری به منظور مذاکره پیرامون پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی خبر داد.
موسوی: اقدامات لازم را برای پشیمان کردن آمریکایی‌ها انجام خواهیم داد
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره تعرض جنگنده‌های آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران با بیان اینکه اقدامات لازم را برای پشیمان کردن آمریکایی‌ها انجام خواهیم داد، درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران هم گفت: رسیدن آمریکا به این هدف را بعید می‌دانیم.
رئیس سابق موساد: گرم‌تر شدن روابط ایران و چین، تهدیدی برای اسرائیل است
رئیس سابق موساد هشدار داد توافق تجاری میان تهران و پکن، موجب تقویت اقتصاد ایران خواهد شد و تهدیدی برای ثبات و امنیت رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود.
۱۲