ostovaar.ir

قالیباف: نتایج نظارت میدانی از خوزستان به صورت آنلاین در دسترس مردم قرار می‌گیرد
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بررسی مسائل و مشکلات خوزستان از حدود ۶ هفته پیش با مشارکت نمایندگان استان آغاز شده بود، گفت: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به طور شفاف و با جزئیات اجرایی به زودی در سایت مجلس بارگذاری خواهد شد.
جریان تحریف به دنبال کتمان قدرت گرفتن ایران در عرصه‌های گوناگون است
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جریانی با تحریف و وارونه نشان دادن برخی مسائل به دنبال کتمان قدرت گرفتن روزافزون جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گوناگون است.
مجلس در هفته‌ای که گذشت
معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، تصویب مالیات بر منازل خالی در شهرهای بیش از یکصد هزار نفر،تصویب دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس، تعیین تکلیف برگزاری آزمون سراسری و حضور برخی از وزیران در کمیسیون های مجلس از اتفاقات مهم این هفته بهارستان بوده است.
قالیباف: ایران برای ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه به بیروت آمادگی دارد
رییس مجلس شورای اسلامی برای ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه به بیروت در پی انفجار روز گذشته، اعلام آمادگی کرد.
سرویس‌های امنیتی ایران جزء قدرتمندترین‌ها در جهان
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: دستگاه‌ها و سرویس‌های امنیتی ایران جزء قدرتمندترین‌های دستگاه‌های امنیتی جهان هستند.
تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولید به زودی
رئیس مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولید را از سران سه قوه مطالبه کردند که اعلام می‌کنم به زودی این کارگروه تشکیل خواهد شد.
توکلی در نامه‌ای به میرسلیم: اسناد خود درباره شهرداری تهران را ارائه کنید
رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه ای از مصطفی آقامیرسلیم نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم خواست اسنادش درباره پرداخت رشوه ۶۵ میلیارد تومانی شهردار سابق تهران به نمایندگان برای توقف تحقیق و تفحص مجلس دهم را ارائه کند.
رئیس مجلس: فرایند انتخاب رئیس دیوان محاسبات بر اساس قانون پیش رفت
محمدباقر قالیباف با اشاره به اینکه فرایند انتخاب رییس دیوان محاسبات بر اساس قانون پیش رفت، گفت که رئیس مجلس وظیفه دارد انتخاب مجلس را پاس بدارد و از انتخاب وکلای ملت در مجلس حمایت کند.
بذرپاش: پاسداری از بیت‌المال، ماموریت ماست
رئیس دیوان محاسبات پاسداری از بیت المال را ماموریت اصلی دیوان محاسبات عنوان کرد و گفت که نظارت دقیق بر مبنای قانون و سختگیرانه در دستور کار دیوان محاسبات قرار خواهد گرفت.
شکایت یک نماینده مجلس به دلیل نشر اکاذیب
مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: دروغ پشت دروغ! آذرپیک ادعا کرده که اعضای کمیسیون بودجه را فریب داده‌ و کارشناسی ارشد...
۱۲