ostovaar.ir

18 مورد از بهترین راه های توسل به حضرت عباس (باب الحوائج) علیه السلام
وسل جوینده ابتدا باید چهار شب چهارشنبه‌ای را برگزیند كه دو شب چهارشنبه آن در نیمه دوم ماه قمری واقع شده باشد و دو شب چهارشنبه دیگر( یعنی چهارشنبه سوم و چهارم) در نیمه اول ماه بعدی قرار داشته باشد...
اسامی چهارده معصوم علیهم‌السلام
شیعه اثنی عشری برای چهارده تن از پیشوایان خود مقام عصمت بلامنازعه قائلاند که عبارتند از...
گشایش در زندگی با توصیه های آیت الله بهجت
گشایش در زندگی راههایی دارد که گزیده ای از آنها در میان انبوه آیات و احادیث را آیت الله بهجت توصیه می کردند. ایشان بهترین ذکرها و زمان مناسب دعا برای این امر را نیز بیان کردند.
توصیه های آیت الله بهجت برای موفقیت
توصیه های آیت الله بهجت برای داشتن زندگی ایده آل و موفق و بخشی از وصایای سید علی قاضی (ره) یکی از برجسته ترین شخصیت های دینی و علمی را در این بخش می خوانید.
دعای سریع الاجابه از آیت الله بهجت + تکذیبیه
دعای سریع الاجابه در بیانات بسیاری از علما آورده شده است که برخی از آنها خاص هستند مثل دعای حاجت آیت الله بهجت که در یکی از صفحات قرآن شخصی ایشان نوشته شده بود که در ادامه می خوانید.
خانه منسوب به حضرت علی(ع) + تصاویر
به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امیرالمومنین علی بن ابی طالب(ع) شیعیان بسیاری برای زیارت در حرم حضرت علی(ع) و محل سکونت آن حضرت حاضر شده اند که تصاویری از آن را در ادامۀ این مطلب میبینید.
چرا لقب حضرت ابوالفضل باب الحوائج است؟
حضرت ابوالفضل را باب الحسین و باب الحواحج می نامند درست مثل امیر المونین که به دلیل جایگاه والای ایشان , وی را باب الپیامبر می خواندند.
داستان شهادت حضرت علی(ع) و دوران زندگی ایشان
روز بیست و یکم ماه رمضان روز یکی از مهمترین حوادث تاریخ اسلام بوده که توسط ابن ملجم مرادی رقم خورده است که شهادت حضرت علی می باشد.
عمامه حضرت علی (ع) در لحظه ضرب خوردن + عکس
در میان وسایل به جای مانده از ائمه که در موزه ای در ترکیه نگهداری می شوند عمامه ای منسوب به حضرت علی (ع) است که در روز ضربت خوردن به سر مبارکشان گذاشته بودند.
لعن پیامبر بر این سه گروه فرستاده شد
پیامبر لعنت خود را به سه گروه از افراد فرستاد. افرادی که دو گروه از آنها در مقابل یکدیگر و گروه دیگر به عنوان واسطه برای آنها کار می کنند. این سه گروه از افراد معادل کافران و خائنان محسوب می شوند.
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها
پر بحث ترین ها