ostovaar.ir

قیمت دلار و یورو در بازار امروز پنجشنبه 5 مرداد ۹۹
در بازار امروز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی های بانکی بدون تغییر می باشد.
کاهش نرخ رسمی ۲۳ ارز
بر اساس اعلام بانک مرکزی

کاهش نرخ رسمی ۲۳ ارز

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۳ ارز افزایش، ۲۳ واحد پولی کاهش و دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت اعلام شد.
قیمت فولاد، میلگرد و سیمان در بازار تثبیت می شود
نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: با تصمیمات گرفته شده در جلسه با سرپرست وزارت صمت قیمت فولاد، میلگرد و سیمان در بازار تثبیت می شود.
افزایش نرخ رسمی یورو و پوند
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز افزایش، ۲۰ واحد پولی کاهش و دلار و ۷ ارز دیگر نیز ثابت اعلام شد.
قیمت جدید انواع لاستیک دولتی + جدول
قیمت حداقلی هر جفت لاستیک پراید با سایز 165.65 و قطر 13 اینچ معادل 284 هزار تومان اعلام شده است. در حالی که قیمت پایه هر جفت لاستیک سمند 373 هزار تومان است.
دلار ۲۰۰ تومان گران شد
صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، پنجم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان افزایش داشته است.
قیمت جهانی طلا رکورد جدید زد
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر تشدید تنشها میان آمریکا و چین و تقویت انتظارات برای ادامه ارایه تدابیر محرک مالی از سوی بانکهای مرکزی، به رکورد بالای جدیدی صعود کرد.
بیشترین افزایش قیمت در کدام کالاهاست؟
وضعیت تغییر قیمت کالا و خدمات مصرفی خانوارها از این حکایت دارد که بیشترین افزایش هزینه نسبت به پارسال در حوزه حمل و نقل اتفاق افتاده است، اما در مقایسه با خردادماه امسال این گروه گوشت‌ها است که بیشترین رشد را دارد.
قیمت دلار و یورو در بازار امروز شنبه ۴ مرداد ۹۹/ ترمز کاهش نرخ کشیده شد؟
اولین روز هفته با ثبات قیمت ها در بازار ارز همراه شده است. این در حالی است که در هفته قبل، قیمت دلار دو هزار و هشتصد تومان کاهش داشت و باعث افزایش عرضه در بازار شد.