ostovaar.ir

کدام مشاغل باید اظهارنامه مالیاتی ارائه کنند؟
طبق اعلام مسئولان سازمان امور مالیاتی کشور، صاحبان مشاغل تا پایان امروز برای ارائه اظهارنامه مالیاتی فرصت دارند و این زمان دیگر تمدید نخواهد شد؛ بنابراین لازم است بدانیم کدام مشاغل باید برای ارائه اظهارنامه مالیاتی اقدام کنند.
طرح گشایش اقتصادی را هنوز علنی نکرده ایم/ تجارت کشور متولی خاص ندارد!
نوبخت گفت: طرحی را که تحت عنوان "گشایش اقتصادی" از آن نام می بریم هنوز به طور رسانه‌ای و دقیق مطرح نکرده ایم.
جریمه ۱۷ میلیارد تومانی در انتظار اپراتورها
با گذشت یک ماه از تخلفات گران‌فروشی و حدف بسته‌های پرکاربرد اینترنت در کشور، دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از افزایش جریمه تخلف از مقررات تعرفه‌ای دارندگان پروانه سرویس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات خبرداد وگفت:‌ اپراتوری با درآمد سالانه ۱۷ هزار میلیارد تومانی،‌در صورت ادامه تخلف،‌روزانه ۱۷ میلیارد تومان جریمه می‌شود.
توقف واردات کالا‌های لوکس و غیرضرور
مدرس خیابانی گفت: ترکیب کالا‌های وارداتی غیر از واردات مواد اولیه، قطعات مورد نیاز تولید و کالا‌های اساسی را نشان نمی‌دهد و واردات کالا‌های لوکس و غیرضرور ممنوع است.
صدور مجوز استخدام ۱۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت
رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد؛

صدور مجوز استخدام ۱۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت

نوبخت گفت: مجوز استخدام ۱۰ هزار نیروی جدید در کنار نیرو‌های قراردادی و شرکتی وزارت بهداشت، صادر شد.
بخشنامه جدید بانک مرکزی/ سقف پرداخت وجه نقد در بانک‌ها کم شد
بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه ای به بانک‌ها، سقف مقرر برای پرداخت وجه نقد به ارباب رجوع در سال ۱۳۹۹ را به پانزده میلیون تومان کاهش داد.
وضعیت واردات و صادرات در بهار امسال
آمار بانک مرکزی از وضعیت صادرات و واردات در سه ماهه ابتدایی امسال نشان می‌دهد که واردات گمرکی ۷ میلیارد و ۶۲۰ میلیون دلار و صادرات نیز معادل ۶ میلیارد و ۳۶۴ میلیون دلار بوده و ماه‌های فروردین و اردیبهشت به ترتیب کمترین و بیشترین میزان صادرات را داشته‌اند.
بازار جهانی چه سیگنالی برای بورس امروز دارد؟ / طلا سقف تاریخی خود را شکست
در آغاز معاملات بازارهای جهانی این هفته، طلا ضمن عبور از مرز ۱۹۲۰ دلاری رکورد تاریخی جدیدی را به ثبت رساند و قیمت نفت نیز افت اندکی کرد.
۲۸ درصد کسری بودجه تامین شد
از آنجا طبق برآوردها بودجه سالجاری حدود ۱۵۰ میلیارد تومان کسری دارد، تاکنون بیش از ۴۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان آن از طریق انتشار اوراق تامین شده است. همچنین، طبق گفته رئیس مرکز مدیریت بدهی‌ها و دارایی‌های مالی عمومی خزانه‌داری کشور تا...