ostovaar.ir

پوسیدگی دندان شیرخواران چگونه اتفاق می افتد؟
پوسیدگی دندان در نوزادان به دلیل این که از شیر مادر و یا شیشه شیر استفاده می کنند در سنین 2 تا 4 سالگی اتفاق می افتد. و برای جلوگیری از پوسیدگی دندان های نوزاد باید سعی کنید پس از هر بار شیر خوردن دندانهای کودک را تمیز کنید.
سفید کردن دندانها در خانه برای عید
سفید کردن دندانها در خانه و با مواد طبیعی همچون لیمو و جوش شیرین بسیار بهتر از استفاده از روش هایی همچون جرم گیری و استفاده از داروهای شیمیایی است و نتیجه ی بهتری خواهد داشت.
خراب شدن دندان با یک عادت غلط
خراب شدن دندان می تواند هزار و یک دلیل داشته باشد که یکی از انها عادت نادرستی است که بسیاری از کودکان و بزرگترها خواسته یا ناخواسته مبتلا به ان هستند و در بیداری و خواب انجام می دهند.
بهترین زمان درمان ناهنجاری های فک در کودکان
بهترین زمان ارتودنسی در کودکان که ناهنجاری های فک مادرزادی دارند چه زمانی است؟و به چه علت والدین در این زمان باید کودک خود را برای درمان نزد پزشک ببرند؟
شکست ایمپلنت دندان با مصرف این قرص ها
ایمپلنت دندان درصد موفقیت بالایی دارد امادر مسیر اجرا با شکست هایی هم روبرو می شود که یکی از دلایل اصلی شکست ایمپلنت دندانی مصرف دسته از از قرص ها است.
دندان شما چه زمانی قاتل شما می شود؟
دندان های شما شاه راهی برای ابتلا به بیماری های خطرناک هستند پس بایستی توجه خواصی به سلامت دندان و لثه داشته باشید تا از شر بیماری هایی همچون ناباروری و دیابت و.. در امان بمانید.
پوسیدگی دندان با جویدن این نوع آدامس
پوسیدگی دندان با مصرف برخی مواد غذایی ایجاد و تشدید می شود اما جالب است بدانید که نوعی آدامس که برای به اصطلاح تمیز کردن دندان مصرف می شود خود عامل ایجاد پوسیدگی دندان است.
بهترین راه درمان دندان های فاصله دار
درمان دندان های فاصله دار به چندین روش ممکن است که طبق گفته ی متخصصین دندانپزشکی بایستی راههای درمان دندان های فاصله دار با توجه به شرایط بیمار انتخاب شود.
دلیل زرد شدن دندان چیست
اگر مینا به اندازه كافی مواد معدنی داشته باشد، رنگ دندان روشن‌تر یا سفیدتر است. با این وجود، اغلب نیمه شفاف، خاكستری روشن یا زرد رنگ است
راه سفید کردن دندانها
سفید کردن دندانها با یک سری مواد و خوردنی های طبیعی می تواند ساده و البته موثر باشد. برای سفید شدن دندان هایتان و از بین بردن جرم و لکه های روی دندان هایتان ادامه مطلب را حتما بخوانید.
۱۲۳