ostovaar.ir

آیا میدانید زگیل تناسلی خطر ناک تر از ایدز است؟
زگیل تناسلی یک بیماری معمولا مردانه و بسیار خطرناک میباشد که برخی زگیل تناسلی را بدتر از بیماری ایدز در ارتباط جنسی و زناشویی یاد کرده اند ؛ اینطور که پیداست بیماری زگیل تناسلی در حال بیشتر شدن بین مردان میباشد.
رابطه جنسی دهانی و ابتلا به سرطان
بسیاری بیماری ها از طریق دهان منتقل می شود که میتوان بطور خلاصه به: سوزاک، زونا، التهاب غیر سوزاکی، ویروس انسانی ورم پوستی، سفلیس، عفونت مخمر نام برد.
راهکارهایی مناسب برای درمان “سندروم تخمدان پلی کیستیک”
سندرم تخمدان پلی کیستیک pcos با بالا بردن هورمون های مردانه در زنان باعث میشود که تخمک گذاری انجام نشود و کیست بوجود بیاید.
بررسی کامل اعتیاد جنسی در بین افراد متاهل
معتادان جنسی علاوه بر وابستگی به رابطه جنسی احساس ناقص بودن و تنهایی و گناه دارند که به اعتیاد مواد مخدر شباهت زیادی دارد.
ایجاد رغبت برای رابطه زناشویی
کسب لذت از همسر قانونی و شرعی می باشد. برای کسب لذت طرفین همراه با حفظ کرامت انسانی احادیثی از سوی اولیای دین وجود دارد. اما چگونه این اتفاق در رابطه زناشویی خواهد افتاد؟
وقتی که زن گریه می کند، مواد شیمیایی موجود در اشک، پیام هایی را ارسال می کند که موجب کاهش تمایلات جنسی در مردان می شود.
رابطه جنسی موفق چقدر باید طول بکشد؟
رابطه جنسی از روابط بسیار مهم در روابط زوج ها محسوب می شود اما اینکه یک رابطه جنسی موفق باید چقدر طول بکشد را در ادامه این مطلب ملاحضه می نمایید.
بهترین زمان برای نزدیکی چه زمانی است ؟
7 زمان مناسب برای داشتن رابطه ی جنسی
آميزش جنسي در دوران بارداری آسیبی برای جنین ندارد/ ارگاسم درحاملگی بی خطر است
طي سه ماهه اول ممكن است فرد باردار دچار تهوع و ضعف باشد و طي سه ماهه سوم ممكن است با افزايش وزن، بزرگ شدن شكم و حساسيت سينه ها و ساير مشكلات مواجه گردد؛ در نتیجه گمان می کند که كمتر ميل به تماس جنسي دارد، اما میل جنسی در دوران باردرای کاهش نمی یابد
زیاده روی در آمیزش جنسی
زیاده‌روی در "آمیزش جنسی" عوارض خطرناک و مختلفی می‌تواند داشته باشد که در این مطلب به برخی از این عوارض و خطرات اشاره شده است.
۱۲