ostovaar.ir

پیشگیری از دروغگویی کودکان
با شنیدن دروغ از کودکتان زمانی که عصبانیت به سراغتان می آید، همان لحظه به فکر برخورد و تنبیه نباشید قدری صبر کرده و به فکر پیشگیری از دروغگویی کودکان باشید و به ادامه مطلب توجه کنید.
یک سوپ خوشمزه و مقوی برای کودکان
دستور پخت سوپی را که در این بخش دنبال می کنید به عنوان غذایی کامل و مقوی برای کودکان در حال رشد به خصوص در زمان رشد دندانها پیشنهاد می شود.
شیشه شیری که باعث سرطان می شود!
یک پایه ثابت سیسمونی نوزاد شیشه شیر است. در انتخاب علاوه بر زیبایی باید به نکاتی توجه کنید که در آینده برای سلامت کودکتان مسئله ساز نباشد.
کودک شما هرگز نباید این غذاها را بخورد
به دلیل نداشتن اطلاعات کافی پدر و مادرها بیشتر اوقات کودکان را ترغیب به خوردن مواد غذایی می کنند که بیشتر از اینکه مفید باشند مضر و صدمه زننده است
جلوگیری از کوتاهی قد کودکان با مواد غذایی
برخی از اشتباهات تغذیه ای ناخاسته کودک را در مسیر داشتن قدی کوتاه قرار میدهد برای این منظور از نوزادی تا قبل از توقف رشد باید راهی مناسب را برای جلوگیری از کوتاهی قد کودکان دنبال کرد.
نکات مهم درباره مسافرت با کودک
توصیه هایی بسیار کلیدی برای خانواده هایی که با کودک مسافرت می کنند از تغییرات هوایی تا دل درد های کودکان در سفر را در ادامه می خوانید.
بهترین غذای کمکی برای کودک
مهمترین نکات در زمان شروع و نحوه دادن غذای کمکی به نوزاد و همچنین بهترین و مناسب ترین غذاهای کمکی را در این مطلب می خوانید. در 7 ماهگی دادن حریره بادام به کودک را آغاز کنید.
صبحانه مقوی برای کودک
کودکان در هنگام صبح به انرژی زیادی نیاز دارند بنابراین باید غذایی را آماده کنید که سرشار از کالری و ویتامین باشد. طرز تهیه صبحانه های ساده و بسیار مفید برای کودکان را در ادامه بخوانید.
با معضل غذا خوردن کودکان چه کنیم؟
در خانواده هایی که فرزندان آنها مشکلات خوردن غذا دارند، یک چرخه زورگویی قابل مشاهده است. معمولا این کودکان به هنگام غذا خوردن، رفتارهای منفی زیادی دارند رفتارهایی چون،لجبازی، شکایت،نافرمانی، بازی بازی کردن با غذاو...
چگونه عادات غذایی صحیح را در کودکمان ایجاد کنیم
وقتی به کودکان نوپا و پیش دبستانی، وعده اصلی و میان وعده غذایی در زمان منظم داده شود، بهتر می پذیرند؛ پس اجازه بدهید کودک در زمان های معین غذا بخورد.به این طریق کودک عادات غذایی صحیحی را یاد می گیرد.
۱۲۳