ostovaar.ir

علائم کم کاری تیروئید چیست و چگونه درمان می‌شود؟
کم کاری تیروئید از بیماری‌های شایع در زنان است. ضعف و خستگی از علائم کم کاری تیروئید است. درمان کم کاری تیروئید با قرص لووتیروکسین سدیم است.
پروستات چیست و همه چیز درباره پروستات
این بیماری بسیار شایع است. نیمی‌از مردانی كه بالای 50 سال دارند علائمی‌ از بزرگی پروستات را نشان می‌دهند اما 10 درصد آنان به مداخلات دارویی و جراحی نیاز پیدا می‌كنند. بزرگی پروستات با معایناتی كه پزشك انجام می‌دهد تشخیص داده می‌شود.
ماریجوانا چیست و عوارض مصرف ماریجوانا چیست؟
ماریجوانا یکی از متداولترین موادمخدر است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماریجوانا میکس خشک و سبز قهوه‌ای و قرمز رنگی از گل‌ها، شاخه‌ها و برگ‌های گیاه کانابیس ساتیوا (شاهدانه) است.
دلیل و نشانه های بازی های ذهنی مردان با زنان
بعضی از مردان به دلایل مختلفی ناگهان شروع به بازی های ذهنی با زنان و اذیت و آزار آنان می کنند که ممکن است علت آن فقط تفریح برای مردها باشد.
محلول کلیندامایسین موثر در درمان جوش صورت
محلول کلیندامایسین (Clindamycin) نوعی آنتی بیوتیک است که برای درمان آکنه و لگاریس استفاده می‌شود. اگر چه محلول موضعی این دارو کمترین عوارض را دارد اما گاها خشکی و قرمزی پوست از عوارض محلول این محلول بشمار می‌آیند.
20 آنتی هیستامین کاملا طبیعی برای بند آوردن آبریزش بینی
آنتی هیستامین دارویی است که بیشتر برای رفع حساسیت و جلوگیری از آبریزش بینی استفاده می کنیم. جالب است بدانید گیاهی وجود دارد که خاصیت دارویی “آنتی هیستامین” را دارد و می توان از آن استفاده کرد.
آروماتراپی یا رایحه درمانی
آروماتراپی یکی از روش های درمانی است که نام قدیمی آن رایحه درمانی می باشد و اساس آن استنشاق رایحه مطبوع گیاهان و ادویه جات می باشد.
8 غذای آلوده ای که زیاد مصرف می کنیم
در این مطلب، 8 غذایی را نام برده ایم که آلوده به میکروب های متفاوت هستند و می توانند برای بدن ضرر داشته باشند.
توهم با خوردن زیاد قهوه
نوشیدن مواد کافئین دار، به میزان بیش از پنج لیوان در روز حالات توهم و روان پریشی را در انسان ایجاد می کند. کافئین موجود در قهوه می تواند حالت توهم زایی...
5 درس از سلامت در سال 2019
جمع بندی از نکات سلامت در سال 2019 که به چاپ رسیده بودند در این گزارش آورده شده است.
۱۲
تازه ترین ها
پربیننده ترین ها
پر بحث ترین ها