ostovaar.ir

رئیس ستاد ارتش اسرائیل: آماده باش در مرزها ادامه دارد
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی بر ادامه "آماده‌باش بسیار بالا" در مرزها با لبنان تاکید کرد و گفت که مذاکرات بیشتری برای برآورد اوضاع طی امروز (پنجشنبه) انجام می‌شود.
گانتس مجددا لبنان و سوریه را تهدید کرد
به دنبال رخدادهای دوشنبه شب در مرز اراضی اشغالی با لبنان، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تهدید کرد، هر عملیاتی که از خاک لبنان و سوریه اجرایی شود پاسخ سختی به دنبال خواهد داشت.
آمریکا: حضور ما در عراق برای امنیت جهانی حیاتی است!
یک مسؤول وزارت خارجه آمریکا امروز (دوشنبه) اعلام کرد: ملت عراق که برای اصلاح، دولت بدون فساد و رها از هرگونه "مداخله منطقه‌ای" تلاش می‌کنند می‌توانند از حمایت ما برخوردار شوند.
لفاظی‌ نتانیاهو علیه لبنان و حزب‌الله
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اظهار‌نظری مدعی شده که کشور لبنان و جنبش حزب‌الله در قبال هر‌گونه حمله علیه اسرائیل مسئول خواهند بود و رژیم وی برای هر سناریویی آماده است.
سناتور تد کروز: دیگر کنسولگری‌های چین نیز احتمالا بسته خواهند شد
سناتور جمهوری‌خواه از ایالت تگزاس تاکید کرد که پاندمی ویروس کرونا چشم مردم را به روی "خطرهای چین" باز کرد.
پلوسی: به ترامپ لقب
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به دونالد ترامپ از بابت عملکردش در قبال مقابله با همه گیری کروناویروس در این کشور لقب "آقای بدتر کننده مشکلات" را داد.
ماجرای مافیای ترامپ به روایت آنتونی باکستر
آنتونی باکستر از فیلمسازان برجسته مستند انگلستان می‌گوید، من سال‌ها تلاش کرده‌ام فیلمی را در مورد دونالد ترامپ منتشر کنم و روایتگر قدرت فاسد کننده‌ای باشم که پول او نسبت به آزادی بیان دارد، هم در انگلستان و هم در ایالات متحده آمریکا!
ترامپ نظر سنجی‌های انتخاباتی را جعلی خواند
رئیس جمهوری آمریکا نظر سنجی‌های انتخاباتی را جعلی دانست و گفت در آبان ماه، اکثریت خاموش سخن خواهند گفت.
کارمندان کنسولگری آمریکا در چنگدو ساختمان کنسولگری را ترک کردند
در پی تصمیم پکن مبنی بر بستن کنسولگری آمریکا در چنگدو در پاسخ به تعطیلی کنسولگری چین در هوستون، کارمندان کنسولگری آمریکا در چنگدو ساختمان کنسولگری را در میان تدابیر شدید امنیتی ترک کردند.
آمریکا نیروگاه هسته‌ای در فضا می سازد
وزارت انرژی آمریکا به تازگی از یک بخش خصوصی خواسته است نیروگاه‌های هسته‌ای با قابلیت عملیات در خارج از مرزهای زمین بسازد.
۱۲