ostovaar.ir

پرداخت پاداش مدیران به خودشان
درحال‌حاضر در صنعت خودروسازی ایران مدیرعامل خودش طرح را تصویب می‌کند، خود آن را اجرا می‌کند، خودش نظارت می‌کند و به طرح پول تخصیص می‌دهد. اگر پول کم آمد، خودش مجددا پول به آن اختصاص می‌دهد و در انتهای پروژه عملکرد خود را بررسی می‌کند و خودش به خودش پاداش می‌دهد. مشکل اینجاست که هیچ‌کس نمی‌تواند این حلقه را به هم بزند.
قیمت دنا پلاس اتوماتیک مشخص شد
باتوجه به اخبار موجود و طبق صحبت‌های معاون بازاریابی و فروش محصولات ایکو (IKCO)، قرار است تا دعوتنامه نخستین سری از دناپلاس اتوماتیک صادر شود.
زمان احتمالی عرضه و تحویل دناپلاس توربو اتوماتیک مشخص شد
به‌تازگی خبرهایی مبنی بر ارسال دعوتنامه‌های دناپلاس‌توربواتوماتیک به گوش می‌رسد که همین امر نوید تحویل و عرضه این سدان ملی توانمند را طی هفته‌های جاری می‌دهد.
قیمت انواع لاستیک ایرانی در بازار - 16 مرداد 99
قیمت جدید انواع لاستیک ایرانی در بازار تهران امروز پنجشنبه 16 مردادماه 99 به شرح ذیل می باشد:
قیمت کارخانه ای دنا EF۷ افزایش یافت
قیمت کارخانه ای دنا EF۷ از ۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۱۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافت.
سایپا از واردات تجهیزات تولید مجموعه‌های دَرب خودرو بی‌نیاز شد
سایپا در راستای تعمیق داخلی‌سازی، بی‌اثر کردن تحریم‌ها و جلوگیری از خروج ارز، موفق شد برای اولین بار تجهیزات پروژه رولر هِمینگ درب‌های جانبی محصولات خانواده ‏SQ۲۰۰ و درب پشت کوییک را توسط مهندسان ایرانی تولید کند.
احتمال افزایش 25 درصدی قیمت لاستیک خودرو
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر گفت: احتمال افزایش قیمت دوباره ۲۰ الی ۲۵ درصدی تایر وجود دارد که این مسئله در حال مذاکره است.
گران‌ترین‌ مدل های ایران خودرو و سایپا | پراید چند شد؟
بررسی قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی دو خودروساز بزرگ نشان میدهد کوییکR و دنا پلاس به ترتیب با قیمت‌های ۱۱۹ و ۲۴۸ میلیون تومان گران‌ترین خودروهای این دو خوروساز در این بررسی هستند.
کاهش مصرف سوخت و آلایندگی ساینا و کوییک سایپا
موتور خودروهای ساینا و کوییک سایپا با تکیه بر توان تخصصی مهندسان داخلی در شرکت مگاموتور به دریچه گاز برقی مجهز شد و استاندارد آلایندگی نیز به یورو ۵ ارتقا پیدا کرد.
پراید باز هم ارزان شد (جزئیات)
پراید نیز چون خودروهای دیگر امروز کاهش قیمت را تجربه کرد. البته کاهش قیمت پراید از دیروز آغاز شده و استمرار آن در روز دوشنبه سبب شد تا دوباره نرخ پراید صندوق‌دار به کانال ۵۰ میلیون تومانی بازگردد.
۱۲